زمان واریز سهمیه بنزین عیدانه دولت

با توجه به برنامه‌ریزی قبلی سامانه هوشمند سوخت که امکان تغییر سهمیه‌ها را بعد از آغاز ماه جدید نمی‌دهد، تصمیم گرفته شد برای اجرای تصمیم دولت نرم‌افزار جدیدی نگاشته شود.

بر این اساس نگارش این نرم‌افزار آغاز شده تا به دستور رئیس جمهور درباره اختصاص ۳۰ لیتر سهمیه سوخت به عنوان عیدی روز فطر عمل شود.

با توجه به اینکه هم نگارش نرم‌افزار جدید و هم اجرای آن در سامانه هوشمند سوخت به زمان نیاز دارد، مسئولان شرکت پالایش پخش فرآورده‌های نفتی امیدوارند ظرف ۳ یا ۴ روز آینده سهمیه عیدانه ۳۰ لیتری بنزین به کارت‌های هوشمند سوخت واریز شود.

براساس این گزارش با آغاز دور جدید سفرهای تابستانی پس از پایان ماه مبارک رمضان هیئت دولت تصمیم گرفت ۳۰ لیتر سهمیه اضافه بنزین را به عنوان هدیه عید فطر به سهمیه ۶۰ لیتری خودروهای شخصی در شهریورماه اضافه کند.

پس از اعلام معاون رئیس جمهور مبنی بر افزایش ۳۰ لیتری سهمیه بنزین خودروهای سواری به عنوان هدیه دولت به مناسبت عید سعید فطر ، دست‌اندرکاران دستگاه‌های ذیربط خبر دادند که در حال حاضر امکان واریز اضافه بر سهمیه بنزین با توجه به نرم‌افزار فعلی سامانه هوشمند سوخت، وجود ندارد.

/۳۱۳۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ