زنی که عکس‌ مبتذل از خودش منتشر می‌کرد

بهمن ۱۳۹۹

رییس پلیس فتای خراسان‌جنوبی از دستگیری فردی که اقدام به انتشار یافتن تصاویر مبتذل از خود و خانواده‌اش در اینترنت کرده بود، خبرداد.


رییس پلیس فتای خراسان‌جنوبی از دستگیری فردی که اقدام به انتشار یافتن تصاویر مبتذل از خود و خانواده‌اش در اینترنت کرده بود، خبرداد.
به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، به نقل از ایسنا، سرهنگ حسینی در این باره گفت: در راستای مقابله با جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، ماموران فتا هنگام پایش فضای مجازی به صفحه‌ای برخورد کردند که در آن فردی به هویت معلوم اقدام به گذاشتن تصاویر مستهجن از خود و خانواده‌اش و دانلود رایگان آنها کرده بود که با رویت آن، اقدامات برای دستگیری متهم در دستورکار قرار گرفت.

حسینی با بیان اینکه این اقدام سبب ترویج بی‌بند و باری و فساد درجامعه و فضای مجازی شده بود، اظهارکرد: ماموران با انجام اقدامات سایبری، متهمه را شناسایی و به مقر این پلیس احضار کردند.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان‌جنوبی ادامه‌داد : متهمه در بازجویی‌ها ضمن قبول اقدامات سوء خود و بارگذاری تصاویر مستهجن در فضای مجازی ابراز پشیمانی کرده و سبب آن را خودنمایی و تاثیر فضای مجازی عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: متهمه به سبب رواج بی‌بند و باری در جامعه با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
 1. ناشناس گفت:

  امروز شما هرچه می‌خواهی خودت را آرایش کن.
  خودت را نشان بده.
  دل پسر را ببر.
  دل مرد را ببر.
  امروز که شما دل را بردی،
  فردا هم یک خانم دیگر مثل خودت بدحجاب زندگی شما را متزلزل می‌کند
  این قانون زنــــــــــدگیست

 2. ؟؟؟ گفت:

  !!!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ