ساماندهی پایانه های تاکسی و اتوبوس میدان صنعت در منطقه ۲ تهران

شهردار منطقه دو تهران گفت: پایانه های تاکسی و اتوبوس واقع در میدان صنعت در این منطقه ساماندهی و مرمت شدند.

اسد فاضل در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اشاره به مراجعه روزانه صدها نفر از شهروندان به این پایانه ها در میدان صنعت تاکید کرد: پایانه اتوبوسرانی در ضلع شرقی و پایانه تاکسی در جنوب میدان صنعت قرار داشته که هم اکنون ساماندهی ، مرمت و زیباسازی آنها انجام شده است.
 
وی افزود: سایبان و جایگاه پایانه تاکسی در ضلع جنوبی میدان مرمت و زیباسازی شده و اجرای نورپردازی و روشنایی نیز به طور کامل انجام شده است.
شهردار منطقه دو تهران، به احداث نمازخانه در این پایانه برای استفاده عمومی شهروندان اشاره کرد و گفت: پهلوگاه ۱۰۰ متری نیز در این پایانه احداث شده تا امکان افزودن چهار خط جدید تاکسی در آن وجود داشته باشد.
 
فاضل هزینه ساماندهی و مرمت این پایانه را بالغ بر چهار میلیارد ریال عنوان کرد و اظهارداشت: در پایانه اتوبوسرانی هم روسازی به طور کامل در حال انجام است و آسفالت سراسری بر روی آن ریخته می شود و احداث پهلوگاه و نمازخانه هم در ان اجرا شده است./ز


باشگاه خبرنگاران

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. جناب آقای اسد فاضل با عرض ادب خدمت جنابعالی در مسیر شهرک عرب به اکباتان نه تاکسی ونه اتوبوس وجود دارد خواهشمند است دستور فرماید در این مسیر ا گفت:

    شماره مبایل ۰۹۱۲۴۲۶۵۲۳۴

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ