عرضه نسخه تازه نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم

یکشنبه ۷ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است آی تی ایران – نسخه جدید نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم، با امکانات جدید iبه بازار عرضه شد.

فرید ظفر حیدری، مدیر این حوزه از محصولات شرکت همکاران سیستم، با اعلام این خبر افزود: ‌«این نسخه از نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب با رویکرد سادگی هر چه بیشتر در کاربری و ارائه راهکارهای مناسب برای شرکت‌های هولدینگ و سازمان‌های بزرگ iبه بازار ارائه شده است.»
ظفرحیدری همچنین گفت: «امکان استفاده از پورتال مکاتبات الکترونیکی، از جمله امکانات تازه این محصول است که ضمن تسهیل ارتباط با مخاطبان، کاهش هزینه‌های سازمان را نیز iبه دنبال خواهد داشت.

همچنین، با استفاده از این امکان ارباب رجوع، مشتریان و نمایندگان یا پیمانکاران، می‌توانند بدون مراجعه iبه سازمان مورد نظر، درخواست خود را از روی پایگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.»

مدیر محصول شرکت همکاران سیستم، تسریع در گردش مکاتبات بین شرکتی و امکان ارجاع بین سازمانی را از دیگر امکانات این محصول برای شرکت‌های هولدینگ و سازمان‌های مادر دانست.
به گفته وی در نسخه‌ی جدید اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم، امکان تعریف فرایندهای سازمان و گردش کارها بر اساس فرایندهای تعریف شده iبه صورت خودکار، وجود دارد.

از دیگر امکانات این نسخه جدید می‌توان iبه رابط کاربری آسان، امضاء دیجیتال، پشتیبانی از انواع مرورگر و امکان کار با انواع رایانه‌های لوحی اشاره کرد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و دیگر محصولات همکاران سیستم می‌توانند iبه پایگاه اینترنتی www.systemgroup.net مراجعه نمایند.

IT Iran

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ