فاز دوم جیرینگ در انتظار مجوز بانک مرکزی

۲۴م دیماه ،

بینا- معاون همراه اول گفت: بانک مرکزی فاز اول کار جیرینگ که تزریق پول از کارت‌ شتاب به کیف پول الکترونیکی جیرینگ است را پذیرفته و فاز دوم که واریز از کیف پول جیرینگ به کارت‌ شتاب است در دست بررسی است.
به گزارش بینا، محمد مهدی عطوفی در خصوص سرویس جیرینگ همراه اول به فارس اظهار داشت: طبیعی است که در خصوص سرویس‌های تازه رگولاتور سیستم بانکی (بانک مرکزی) دغدغه‌هایی داشته باشد و اپراتور هم به طبع انتظاراتی دارد و انتظار ما این است که رگولاتور روال بررسی سرویس را تسریع‌ کند.
معاون بازاریابی و امور مشترکان شرکت ارتباطات سیار افزود: اپراتور از رگولاتور انتظار دارد که سرویس را بررسی و پاسخ صریح انجام شدن یا نشدن سرویس را ارائه کند.
وی توضیح داد: هم‌اکنون سرویس‌های مختلفی روی جیرینگ ارائه می‌شود و در مورد این سرویس‌ها از رگولاتوری سیستم بانکی یک جواب صریح نداریم که انجام دهید یا اصلاً انجام ندهید.
عطوفی در پاسخ به این سوال که آیا مجوزی که هم‌اکنون بانک مرکزی به جیرینگ داده مجوز نهایی و مورد انتظار جیرینگ است، گفت: بانک مرکزی هنوز مصوبه نهایی را به ما نداده‌ است.
معاون همراه اول اضافه کرد: مفهوم خدمات جیرینگ این است که جیرینگ کیف پولی است که می‌توانید به آن پول واریز و از آن برداشت کنید.
وی ادامه داد: در فاز اول رگولاتور قسمت اول کار را پذیرفته است یعنی پذیرفته که از طریق کارت‌های شتاب به کیف پول الکترونیکی جیرینگ پول تزریق شود و این بخش از سرویس رسماً راه‌اندازی شده است.
عطوفی افزود: فاز دوم کار نیز این است که بتوانید از کیف پول الکترونیکی جیرینگ به کارت‌های شتاب پول واریز کنید. با کسب موافقت فاز دوم فضای کسب و کار پرداخت موبایل کاملاً شکل خواهد گرفت.

RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن