پربیننده در 30روز  تعداد نظرات: ۵۳۶ نظر
منتشر شده در مجموعه: مطالب خواندنی
توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

فیلم رقاصی گلشیفته فراهانی هم آمد!+تصاویر

به اشتراک بگذارید
به گزارش ممتازنیوز به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران  ” گلشیفته فراهانی ” خواننده تبلیغی فتنه ۸۸ و بازیگر مستهجن نقش های سخیف فیلمهای هالیوودی سرانجام تیزر فیلم جدیدش را انتشار داد.وی در جدیدترین فیلم منتشر شده اش، نقش یک رقاصه را بازی می کند .

فراهانی در این فیلم نقش یک زن مهاجر عرب را دارد که  پس از جدایی از همسرش بهمراه یک زن امریکایی به نیو مکزیکو رفته و در آنجا به دنبال کار مورد علاقه اش ” رقص عربی” می رود.

حضور “گلشیفته فراهانی” در صحنه‌هایی غیراخلاقی از فیلم نشان می‌دهد که این فیلم کاملا پروژه‌ای برنامه ریزی شده برای تحقیر فرهنگ شرقی توسط یک بازیگر به ظاهر ایرانی در سینمای غرب بوده است.

گفتنی است چند روز گذشته  تصاویر زننده  حضور این بازیگر فیلم های برهنه هالیوودی در کنار خانم ( ن – ک )  بازیگر و کارگردان سینمای ایران در جشنواره ابوظبی تعجب و تاسف علاقمندان سینمای متعهد ایرانی را برانگیخته است.

اخبار مرتبط:

برای مشاهده جدید ترین اخبار و عکس های گلشیفته فراهانی کلیک کنید

نظرات
تا این لحظه ۵۳۶نظر ثبت شده
 1. امیر علی می‌گه:

  خیلی رقص زیبایی داردودرضما من یکی از بچه پول دارای سیرجانم

  • مریم می‌گه:

   خوشبحالت ما که نیستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • سعید می‌گه:

    خاک بر سرت بریزم ، دوست داری مثل اون بیشرف خودتو به حراج بزاری ، از این فکر و خیال ها نکن ، این غلطها واسه خارج از کشوره نه داخل . انشا الله تمام کسایی که به نحوی می خواهند دین ما را زیر سوال ببرند نابود شوند ، لعنت بر …

    • عاطفه می‌گه:

     دوست عزیز شما حرص نزن…دینتون اگه خواست زیر سوال بره اون بالاها یه مشت آدم هستن که هوای دینتونو دارن…انقدرم واسه ما دین دین نکنین خواهشا…به اینم فک کنین که چه کارهایی پشت همین دین انجام نشده
     عزت زیاد…

     • ما اعراب جاهلی و غرب زده نیستیم . می‌گه:

      عرب در دوران جاهلیت وعده ها و وعید (تهدید) هاى خداوندى را مورد اهمیت قرار نمى دادند و آنها را تکذیب مى نمودند. «یظنون بالله غیر الحق ظن الجاهلیة؛ آنان گمان ناحق درباره خدا (و وعده ها و وعیدهاى او) که همان گمان جاهلیت است دارند.» (آل عمران/ ۱۵۴)
      ۲- در دوران جاهلیت حکم بر مبناى هوى رائج بوده است. «و ان احکم بینهم بمآ انزل الله و لا تتبع اهوآئهم و احذرهم ان یفتنوک عن بعض مآ انزل الله الیک، فان تولوا فاعلم انما یرید الله ان یصیبهم ببعض ذنوبهم و ان کثیرا من الناس لفاسقون* افحکم الجاهلیة یبغون و من احسن من الله حکما لقوم یوقنون؛ و اینکه میان آنان مطابق آنچه که خدا نازل نموده است،حکم کن و از هوى هاى آنان پیروى منما و بر حذر باش از اینکه تو را از بعضى حقایق فرستاده شده از طرف خداوندى به سوى تو منحرف نمایند. اگر آنان از تو روى گرداندند، بدان که خداوند می خواهد آنان را به مجازات بعضى از گناهانشان گرفتار بسازد و قطعا عده کثیرى از مردم فاسقند. آیا آنان حکم جاهلیت را می خواهند و کیست بهتر از خداوند در حکم فرمودن براى کسانى که یقین آورده اند.» (مائده/ ۴۹- ۵۰)
      ۳-بى پروائى زنان در ظهور در میان مردم از مختصات جاهلیت بوده است. «و قرن فى بیوتکن و لا تبرجن تبرج الجاهلیة الاولى؛ اى زنان پیغمبر در خانه هاى خود مستقر باشید و مانند ظهور در دوران جاهلیت اولى در میان مردم ظاهر نشوید.» (احزاب/ ۳۳) مقصود از جاهلیت اولى، دوران تاریک جاهلیت پیش از بعثت پیامبر اکرم (ص) می باشد. در حقیقت مقصود از «اولى» گذشته و قدیم است. البته اقوال دیگر نیز در تفسیر «اولى» وجود دارد که به قول مرحوم علامه طباطبائى مستند به دلیل نمى باشند.
      ۴- حمیت و تعصب و پافشارى درباره معلومات ناچیز و خواسته هاى بى اساس، از بارزترین خواص زندگى در جاهلیت بوده است. این خاصیت تباه کننده ترین پدیده اى بود که زندگى مردم آن دوران را در خود فرو برده بود. «اذ جعل الذین کفروا فى قلوبهم الحمیة حمیة الجاهلیة فانزل الله سکینته على رسوله و على المؤمنین و الزمهم کلمة التقوى و کانوا احق بها و اهلها و کان الله بکل شىء علیما؛ چون آنان که کفر ورزیدند حمیت و تعصب در دلهاى خود قرار دادند حمیت و تعصب جاهلیت پس خداوند آرامش خود را بر رسولش و بر مؤمنین فرستاد و آنان را به اعتقاد و حرکت تقوائى الزام (موفق) فرمود، رسول خدا و مؤمنان شایسته تقوى و آرامش و داراى هلیت براى آن بودند و خداوند به همه چیز دانا است.» (فتح/ ۲۶)
      این پدیده بنیان کن مردم آن دوران را به روزگار سیاه نشانده بود. پرستشهاى جاهلانه که خود کشف از ضعف نفس و محدودیت اطلاعات و کوته بینى می نماید، مانند نژادپرستى که در قبائل عرب بیداد می کرد، همه سطوح روانى مردم جاهلیت را فرا گرفته بود. می توان گفت: اصلا پدیده اى به نام حیات و جان که در همه افراد نوع بشر وجود داشت براى یک فرد جاهلى مطرح نبود تا درباره احترام و ارزش آن دو بیندیشد امیر المؤمنین (ع) در توصیف و بیان خواص جاهلیت مطالبى می فرماید که باید مورد توجه قرار بگیرند. از آن جمله در توصیف بنى امیه می فرماید:
      ۱- و می فرماید: «ترد علیکم فتنتهم شوهآء مخشیة و قطعا جاهلیة لیس فیها منار هدى و لا علم یرى؛ (فتنه آشوب فساد و تباه کننده) بنى امیه با چهره اى بس زشت و رعب انگیز و گروه به گروه که متصف به جاهلیتند بر شما وارد می شود نه دلیل هدایتى در آنها وجود دارد و نه نشانى که براى هدایت دیده شود و ما صفات رذل آل امیه را می دانیم که آنان چگونه بار دیگر نژادپرستى و مقام پرستى و ثروت پرستى و حیله بازیها در راه وصول به مقاصد خودرا در جوامع مسلمین به راه انداختند.» (نهج البلاغه/ خطبه ۹۳ ص ۱۳۸)
      ۲- و می فرماید: «صدقه به ابنآء الحمیة و اخوان العصبیة و فرسان الکبر و الجاهلیة؛ شیطان را در تهدید به اغواى فرزندان آدم (ع) فرزندان مقاومت در مقابل حق و برادران تعصب (لجوج ها و متعصب ها) و سواران مرکب تکبر و جاهلیت تصدیق نمودند.» (خطبه ۱۹۲ ص ۲۸۷ و ۲۸۸) یعنى آنان با حرکات و اندیشه هاى خود تهدید شیطان را که اغوا کردن بود تصدیق نمودند و اغوا شدند.
      ۳- و می فرماید: «و استخفتهم الجاهلیة الجهلاء؛ خداوند پیامبر اکرم (ص) را در زمانى مبعوث فرمود که مردم در ضلالت و حیرت بودند و مردم آن دوران را جاهلیتى بسیار سخت سبک و بى مغز نموده بود.» (خطبه ۹۵ ص ۱۴۰) و در خطبه ۸۹ می فرماید: «ارسله على حین فترة من الرسل،و طول هجعة من الامم،و اعتزام من الفتن،و انتشار من الامور و تلظ من الحروب و دثارها السیف؛ خداوند متعال پیامبر اکرم (ص) را در دوران فترت (دوران انقطاع رسالت و وحى) فرستاد، در دورانى که خواب امت ها طولانى شده، و فتنه ها قصد جدى (براى به راه انداختن هرج و مرج و فساد) داشتند. در دورانى که امورپراکنده و از هم گسیخته و آتش جنگها شعله ور بود. نور دنیا گرفته شده و تاریکى همه جا را احاطه نموده و دنیا چهره فریباى خود را آشکار ساخته بود. برگهاى (درخت حیات در دنیا) زرد، و نومیدى از بارور شدن آن بر دلها مسلط، و آب رحمت دنیا در آن فروکش نموده بود. علم ها و مشعلهاى روشنگر هدایت از کار افتاده و علامات هلاک بروز کرده بود. دنیاى آن روز چهره خشن و موذى به اهلش نشان می داد و به روى جوینده اش عبوس (متنفر) مى نگریست. میوه دنیاى آن روز فتنه و طعامش لاشه و پوشاکش ترس و هراس و آنچه که روى لباس بر خود مى بستند شمشیر بود.»
      ۴- و می فرماید: «فالله الله فى کبر الحمیة و فخر الجاهلیة؛ از خدا بترسید، از خدا بترسید (یا خدا را در نظر بگیرید،خدا را درنظر بگیرید) درباره تکبر ناشى از مقاومت لجوجانه در برابر حق و افتخارى که در جاهلیت می ورزیدید.» (خطبه ۱۹۲ ص ۲۸۹)
      ۵- و می فرماید: «فاطفئوا ما کمن فى قلوبکم من نیران العصبیة و احقاد الجاهلیة؛ پس خاموش کنید آن آتشهاى تعصب و کینه هاى جاهلیت را که دردلهایتان مخفى شده است.» (همین خطبه ۲۸۸)
      ۶- و می فرماید: «فانهم قواعد اساس العصبیة و دعآئم ارکان الفتنة و سیوف اعتزآءالجاهلیة؛ زیرا آنان (آن پیشتازان که تکبر مى ورزند…) پایه هاى اساس تعصب و تکیه گاههاى ارکان فتنه و شمشیرهاى افتخار جاهلى به انتساب به نسب و نژاد باشند.

      • جلال می‌گه:

       بابا ول کنین این گلشیفته ی عرب جاهل رو .. زنیکه مغزش کار نمیکرد رفت خودش انداخت تو لجن . ما که زرنگیم و عقلمون کار میکنه ریسمان خدا رو ول نکنیم . همه که زرررنگ نیستند . یکی مثل همین فراهانی بیش از حد ناقص العقله راه درست نتونست تشخیص بده .. به ایمان هم کار نداره فقط میزان عقــــــــــــــل. عقلت زیاد باشه راه درست و انتخاب میکنی

     • فلانی می‌گه:

      دمت گرم گل گفنی

    • حسن می‌گه:

     کار خوبی نکرد

   • m.m می‌گه:

    خداروشکربهترکه نیستیم.

   • amir می‌گه:

    چرا خوش بحال شما؟؟؟؟؟؟

  • نسترن می‌گه:

   قران درمونی راس میگی!!!

  • mohsan می‌گه:

   پولداری هستی باش اما خاک بر سر تو ایرانی

  • لیلی فلورنس ریدل می‌گه:

   حالا که چی مثلا؟پولتو میخوای به رخ مابکشی،اره؟
   برو بچه پولدار!

  • np می‌گه:

   اقای پولدار سیرجانی با اصلیت افغانی جهت اطلاع یزدیا پولدار ترینان تو ایران منتهاش هیج جا ایرانیا مخصوصا یزدیا جار نمیزنن ما پولداریم بیشتر افغانیا اینکارو میکنن راستی بدون اگه من تنهایی(بدون بابام)بخوام خودتو با باباتو با بابابزرگتو خلاصه…هفت جد ابادتو میتونم بخرم پس اینجا زر زر نکن

  • نام شما... می‌گه:

   هه پولاتونوب رخ میکشین

  • نجمه می‌گه:

   بچه پولدار سیرجان اگه کسی پولدار باشه نیازی نداره به رخ بکشه مگر تازه به دوران رسیده ها پس از این حرفت میتونیم بفهمیم یا خیلی سطحت پایینه که میخوای پولتو به رخ بکشی….یا از همین تازه به دوران رسیده هایی

  • ساحل می‌گه:

   خوب مثلا الان اومدی بگی من پول دارم؟؟؟؟ بدبخت…..

 2. شهید آینده می‌گه:

  اگر انسانها برای حیاتشان غالب صحیح و واحدی داشتند مشکلات مبنایی نداشتند وخود را جلوتر از خالق خود نمدیدند و در همه خا عقل ناقص خود را را حاکم نمیکردند

 3. هستی می‌گه:

  خودش میدونه وبس!!!!!!!!!!!!!!

 4. حسن می‌گه:

  اون زیباست مثل عروسکه

 5. ۰۹۳۶۱۴۴۲۵۵۲ می‌گه:

  دخترای عزیز زنگ بزنید.

 6. حسن می‌گه:

  خیلی عالیه ۰۹۳۶۱۴۴۲۵۵۲

 7. لیلی فلورنس ریدل می‌گه:

  واقعا که!
  اون واقعا مایه ننگ ماست!مایه ننگ هر زن ایرانی وسینمای ایران وملت ایران!!!
  ایشالله خدااگه این دنیا مجازاتش نکرد اون دنیا براش عذاب میفرسته.

 8. نام شما... می‌گه:

  خاک تو سر همتون

 9. عروسک می‌گه:

  شهرت ب ابرو!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. عروسک می‌گه:

  شهرت به قیمت ابرو

  • ناتاشا می‌گه:

   من نمی خوام از کار زشت گلشیفته تعریف کنم اما همه ی ماایرانی هستیم و باید پشت هم باشیم و نزاریم کار های زشت هموطنمون پخش بشه و آبرومون بره بلکه بایدبادیدن این صحنه هاصلوات بفرسیم و به دیگران توصیه نکنیم

 11. فاطمه می‌گه:

  واقعا که واسش متاسفم.به اندازه ى کافى مشهور بود لعزم نبود ا ین کارارو بکنه
  بى شخصیت

  • عاطفه می‌گه:

   دوست عزیز شما چرا متاسفی…اصلا چرا متاسفی…زندگی هرکی به خودش مربوطه…به شما چه ربطی داره که چه غلطی میکنن مردم..شما بشین فعلا پیازتو خورد کن…زردچوبه یادت نره بزنی ک زشت میشه
   ارادت…

   • حدی گل می‌گه:

    ایول لایک داری زندگی هرکسی به خودش مربوطه عاطفه جان پس لطف کن شمام سرت ب کار خودت باشه درباره کسیم نظرنده والا
    اسکولایی مثه شما راه گلشیفه بدبخت منگول رو ادامه میدن

   • حدی گل می‌گه:

    ایول لایک داری زندگی هرکسی به خودش مربوطه عاطفه جان پس لطف کن شمام سرت ب کار خودت باشه درباره کسیم نظرنده والا
    اسکولایی مثه شما راه گلشیفه بدبخت منگول رو ادامه میدن

  • عاطی می‌گه:

   دوست عزیز شما چرا متاسفی…اصلا چرا متاسفی…زندیگ هرکی به خودش مربوطه…به شما چه که مردم چه غلطی میکنن…شما فعلا برو پیازتو خورد کن بریز تو مایتابه…زرد چوبه هم یادت نره که زشت نشه…طلایی دربیاد…
   ارادت…

 12. مهرانه می‌گه:

  خاک توسربیشعوروبدبختش کنن.واقعابراش متاسفم ک اینجوری باابروی دخترایرونی بازی میکنه.

 13. خانه دار مدرن... می‌گه:

  خاک برسرش کنن که بخاطر شهرت باعث خجالت هر زنی شد

 14. احمد می‌گه:

  بنظرمن هرکسی مختاره ومسئول کارای خوب وبده خودشه این خانمم درمورد کارهایکه درخارج از کشور داره انجام میده قرارنیست به من وامثال من جواب بده این خانم چون خانوادش توایران داره زندگی میکنه واینجورمسائل توکشورما قابل هضم نیست ای کاش بخاطر خانوادشم که میشد این کاررونمیکرد چون درمرحله اول هرخانمی اول بخاطره خودش باید سعی کنه خودشو حفظ کنه چونهرکی مسئول اعمال خودشه مگه میشه کسی رو جای کسه دیگه ای خاک کنن .به نظرمن ای کاش بشینه ودرمورد کاراش بیشتر فکر کنه حتما انشااله تجدید خواهد کرد .وگر نه موسی به دینش عیسی هم به دینش

 15. شهلا می‌گه:

  این خانم هیچوقت نماینده ما دختر ایرونیا تو خارج از کشور نبودن که قرار باشه این عمل قبیحش به همه ما نسبت داده بشه و مایه ی خجالت ما باشه! بلکه ایشون هرجا باشن مهر خانواده فراهانی رو رو پیشونیشون دارن واین تاسف خانوادش باید بخورن که اینگونه طبل رسوایشون بصدا دراومد..

 16. lمحمدصالح می‌گه:

  واقعا نمیدونم خواست چی رو نشون بده..!!

 17. ...... می‌گه:

  این خانوم مریضه..!!

 18. m.m می‌گه:

  خاک هفت دنیا توسرش…عابرومونوبرد….

 19. m.m می‌گه:

  خاک هفت آلم توسرش…عابرومونوبرد….

 20. سانی می‌گه:

  خیلی کارش بد بوووووووووووووووووووووووود.من به عنوان یه زن ایرانی خجالت کشیدم

 21. بی نام می‌گه:

  فقط دوست دارم بدونم پدرومادرش وقتی بامردم روبه رومیشن چطورسرشون بالامی گیرند

 22. سعیدجمک می‌گه:

  حتمابارضایت پدرومادرش این کاروکرده

 23. مهدی می‌گه:

  وطن فروش بمیره باز ننگی بجا مونده

 24. ابی می‌گه:

  اونهایی که همش میگن بدن خودشه اگر اینطوره میتونست فیلم برهنگیاش رو برای خودش بزاره و هی تماشا کنه پس برای خودش و بدن خودش نیست هرکسی میتونه هر برداشت و واکنشی داشته باشه. اونایی که میگن بدن خودشه اگه کسی وسط خیابون رو خودش بنزین بریزه. میذارید کبریت بکشه میگید بدن خودشه تازه اون که کمتر. به جامعه و افکار عمومی ضرر میرسونه قبول کنید گلشیفته با این گارش حداقل ضرری که رسوند اینه که به احساس خیلی از ایرانی ها لطمه زد.

 25. رضا می‌گه:

  هه . ج ن ده تو ایران کم نیست – اهای تو که داری میگی خاک بر سر این تو خودت تا حالا …

  • نازنین می‌گه:

   میدونی چیه تو اخه خودت لااااااشششششششی بخاطرهمین به همه میگی

   • حدی گل می‌گه:

    آقای نامحترم میخای عقدتو خالی کنی سر باعثش خالی کن نه ما عقده ای توخودت چی هستی؟ آره خاک برسر گلشیفته وتو وهف جدو آبادت هرزه ی…

  • نجمه می‌گه:

   متاسفم برات….همه دخترای ایرونی رو به یه چوب میرونی؟ اگه چشای رکور شده ات رو یکم باز کنی یانه بری نمازجمعه یا مسجد یا حوزه یا حتی قم میفهمی دختر باعفت خیلی بیشتر از اون ج ن د ه هاییه که تو میگی

  • حدی گل می‌گه:

   هوی آقای نامحترم شما شکست عشقی خوردی دوس داری عقدتو خالی کنی برو به طرف بگو ج.ن.ده بیجامیکنی راجب همه ی دخترا حرف مفت میزنی آره خاک برسر گلشیفته و توو جدو آبادت هرزه ی…

  • حدی گل می‌گه:

   هوی آقای نامحترم شما شکست عشقی خوردی دوس داری عقدتو خالی کنی برو به طرف بگو ج.ن.ده بیجامیکنی راجب همه ی دخترا حرف مفت میزنی آره خاک برسر گلشیفته و توو جدو آبادت هرزه ی…نکبت

  • حدی گل می‌گه:

   خر هرزه ی کثیییف خاک توسر هف جدوآبادت گوساله عقده ای عقدتویه جادیگه خالی کن

 26. sadra می‌گه:

  یه شب از خواب بیدار شدم حوصله نداشتم خوابم نمیبرد تلویزیون را باز کردم داشتم دنبال یه فیلم میگشتم که یه فیلم با هنرمندی این خانمو دیدم نظرمو جلب کرد یه چن دقیقه که نگاش کردم ازش متنفر شدم بابا تو رو چه به افغانی ها اینقدر پستی که اونا هم پا دادی تلویزیون رو خاموش کردم و رفتم .اگه میخواستی پا بدی لااقل به مردش پا میدادی .نه دید بدید.جلف.و … کلمه ای در حد تو پیدا نمیکنم بگم .کاش اصلا نبودی…

 27. fa می‌گه:

  چه کسی می داندپشت آن پوشش سخت;پشت آن اخم عمیق;چه گلی پنهان است…چه کسی می داند گهر عفت تو;چقدر نایاب است…بگذار تمام دنیا بدوبیراه بگویند!به خودت …به چادرت…می ارزد به یه لبخندرضایت مهدی فاطمه(س)خداخواست که تو ریحان باشی;وتو ریحانگیت را مفروشش ارزان…هرکس مث این خانم دنبال شهرت نابهجاومدل های غربی پسنده یه عقده ای با اعتماد نفس پایینه وما باید با دید ترحم بهشون نگاه کنیم…

 28. MH می‌گه:

  فقط میگم خدابه گلشیفته وامثال گلشیفته منطق بده

 29. javad می‌گه:

  فکر میکنی خوشبختی ولی خیلی بدبختی خاک برسرت

 30. mohammad می‌گه:

  خدا از کسی شرم و حیا رو نگیره

 31. mohammad می‌گه:

  اوج فاجعه اینجاست بخدا

 32. منیره خواجه زاده می‌گه:

  ینی حیف اکسیژن که تو حلق این بره.مرده شور هیکلشو ببره.به علاوه هوا داراش و اونایی که می خان جاش باشن.قابل توجه بچه پولدار سیرجونی.من شهربابکی ام.

 33. np می‌گه:

  خیلی بده ک مردم میخوان فضولی هکه رو بکنن اخه به شما چه؟
  دوست داشته اینکارو کرده به من و تو چ؟والا…

 34. np می‌گه:

  کسی من و شما رو یه خاطرش بازخواست میکنه؟؟؟پس هر کس سی خود باشه

 35. somie می‌گه:

  واقعاحیف نبود که خودتو خراب کردی بدن لخت تو را به خارجی نشون دادی خوب حداقل به ایرانیان خودت نشون میدانی لااقل چند نفر از بدنت فیص میبردن اگر دوره شاه بود برات صف میکشدن خدا به دادت برسه

 36. یلدا می‌گه:

  شررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررمممممممممممممممممممم ااااااااااااااااااااوووووووورررررررررررررههههههههههههه

 37. مینا می‌گه:

  خاک برسرت کنن…برات متاسفممممم

 38. سیده حورا می‌گه:

  اقای رضا خجالت بکش لطفا درجمع احترام خودتو حفظ کن.ومنم ب نوبه خودم برای گلشیفته عبوس متاسف شدم چرا چندتا عکس عریان هم ازش دیدم..البته برای اونکه توهوس غرقه وبی شوهرم هس شوهرم ترکش کرده هیچی مهم نیس

 39. سیده حورا می‌گه:

  ایران ی سرزمین پاک بوده وخواهدبود خدابخوادبقیه کثیفی هاولکه های دیگم مث این هرزه از ایران میرن..

 40. نام شما... می‌گه:

  برات متأسفم حسن
  از خدا بترس.

 41. Donya می‌گه:

  اهای شمایی ک اینجا جمع شدین دارین
  ب گلشیفته حرف میزنین کارای خودتون کمتر نیستا
  اونم ی غلط کرد ولی توکشوربیگانه

 42. mojtaba می‌گه:

  سلام دوستان خسته نباشید

 43. فاطمه می‌گه:

  گلشیفته است دیگر
  بی حیایی و بازی کردن با ابرویش را دوس دارد…

 44. ghasem می‌گه:

  ازاینکه کارش زشت بوده شکی توش نیست حداقل به خاطرخانوادش که توایران هستند نباید دست به این کارمیزد ولی اینوهم درنظربگیریدکه توهیچکدوم ازفیلماش که خارج ازایران بازی کرده نه درنقش ایرانی بازی کرده نه تومعرفیش اسمی ازایران برده شده ضمن اینکه فکرنمیکنم برا خارجیها اینقدر هم اهمیت داشته باشه که گلشیفته ازچه ملیتیه ازاین جهت که اصولا برهنه شدن براشون مسئله ی مهمی نیست که بخوان حساسیتی روبازیگرش داشته باشن

 45. MARJAN می‌گه:

  زندگی هرکسی به خودش ربط داره

 46. MAHSA می‌گه:

  درسته کارش زشت بودوحق انتخاب داشت که این کاروانجام بده یانه بااین حال خودش بهترازهرکسی میدونه چی واسه زندگیش خوبه چی بده پس درباره زندگیش قضاوت نکنید

 47. MAHSA می‌گه:

  هرکسی حق انتخاب داره و میتونه خودش واسه زندگی خودش تصمیم بگیره پس درباره زندگیش قضاوت نکنید

 48. نام شما... می‌گه:

  معلوم نیست شبی چند میدادنش؟

 49. مرضیه می‌گه:

  بیخیال بابا به ما چه

 50. ناشناس می‌گه:

  بزارین حال کنه یه ۱۰سال بعد میدونه چیکار کرده

 51. ایرانی می‌گه:

  ازخدا بترسید چکاربه مردم دارید شمافکرمی کنید هرکس که اسمش ایرانی باشدهرجاباشد ایرانیست ایشان زمانی درایران زندگی می کرده نه نان ماسنگ ونه آب ما گلی .پس از خداوند بترسید وگوشت جان مردم نخوریدهرکسی خوب وبد خودبهترازهرکسی می داند. عمرانسانها کوتاست زمانی خبرمی شوی درحال احتضاری وپشیمان ازکرده ی خویش اگرشماراحلال نکرد تکلیف شماچیست کسانی که حرفهای نادرست پشت سرمردم می گویندیا می نویسند خداهم ازانها متنفراست شایدانها نفعی ازنوشتن یا گفتن می برند چرا ماخودراخسرالدنیاوالاخره کنیم .

 52. محمد می‌گه:

  گلشیفته ابلح

 53. علی می‌گه:

  اینکارخیلی پستی میخواد…ماکه پسریم،میترسیم همچین کاری بکنیم…والا…

 54. مریم می‌گه:

  گلشیفته کسی که تورا سرزنش نکند آدم نیست

 55. زهره می‌گه:

  بلاخره یه سری ادما باید اینه عبرت بقیه باشن

 56. جفری می‌گه:

  همچین مالی هم نی.هعتماد به نفسوووووو

 57. محمد کرمی ازقروه کردستان می‌گه:

  خدا از کاری که کرده بگذره من نمیخوام دفا کنم ازش ولی مطمعن باشید که خانوادش به این کار راضی نیستن

 58. محمد رضا می‌گه:

  سلام دوستان قاضی القضات ای کسانی که به راحتی قضاوت میکنید نظریه میدهید- تهمت میزنید و نزد خداوند یکی از بندگان صالحش میباشید و مدعی ان هستید که انسانی وارسته و برتر از دیگران هستید که من هم جزئی از شما میباشم ولی خدا نکند روزگار طبل رسوایی ما را به صدا در اورد که معلوم نیست چه ریتم اهنگی باشد عزیزان مثل من ابرومند نزد خدا تا میتوانید قضاوت کنید و در پشت شخصیت کاذب و دروغین نظر بدهید در بابت گلشیفته فراهانی ولی بیایید دست به دعا برداریم و از خداوند بخواهیم که هیچوقت راز نهانی ما را فاش نکند که اگر فاش کند شاید ما نتوانیم مثل گلشیفته فراهانی از این کشور خارج شویم و در نهایت مجبور به خود کشی و به درک اصفل و صافلین نائل شویم لطفا کمی اندیشه شاید روزگار – نه نه اشتباه نکنید منظورم شیطان نیست ( روزگار است ) به یک اشتباه کوچک ما را نزد مردم روزگار مثل گلشیفته فراهانی خوار و ذلیل نشان دهد و خداکند پدرش که انگار داغ دیده است آه نکشد از ته دل که اگر آه بزند پس دعا کنید آهش دامن ما بندگان ابرومند نزد درگاه خداوند را نگیرد و بیایید از صمیم قلب دعا کنیم که خداوند به افکار گلشیفته فراهانی جهت و مقصود دهد یعنی اینکه راه خودش را در مسیر زندگی پیدا کند و در کل به من ربطی ندارد زندگی دیگران پس بیایید قبل از نظر دادن و حال خرابی کشیدن به گذشته ی دیروزمان فکر کنیم و مطمعن باشید کسانی بوده اند که از دنیای بدی ها به لطف الهی به دنیای ابرومندی نائل شدند کمی اندیشه ….

 59. ناشناس می‌گه:

  خاک تو سرتون که الگوتون گلشیفتست .درضمن این ها که روشن فکر هستند اجازه میدند ماهم یه فیلمی از خواهرومادرشون اینطوری ببینیم ؟؟؟

 60. احمد می‌گه:

  باباول کنین شماهم همش فتنه ۸۸ میکنید اصلا هم فتنه نبودمردم به خیابانها ریختند چون احمدی نژادجون احمدی نژاد رانمی خواستند بعد از هشت سال همه فهمیدن که این فتنه نبودهواقعا احمدی نژاد هشت سال کشور رابه بادفنا دادحالا همش فتنه فتنه کنیدگمونم مردم خر تشریف دارنواقعا که.

 61. افی 09010484468 می‌گه:

  هرکی هرغلطی میکنه به مامربوط نیس بریم به کارای خودمون برسیم ………بای بای

 62. غریبه می‌گه:

  سلام هموطنانم. من. همه نظرهای. شما را خواندم. این. اخری هم. زیبا بود. هم. واقعی. و. واقعیت هم. تلخ. است. باید این واقعه ی تلخ رو. اول به خانواده اش وبعد به تک تک هر ایرانی تسلیت گفت مگر میشود درمقابل واقعیت های. تلخ که هراز چندی درجامعه رخ می‌دهد بی تفاوت بود گلشیفته. زمانی دربین. ما بود اما حالا؟ چه زوری داره واقعیت ای کاش این بی فرهنگی ها را فرهنگ. واین. بی خیالی. ها. را به من چه! به توچه نمی گفتیم!!!گلیشفته. که از دستمان رفت خدا به گلشیفته های اینده. فکری درست عطا کن وبه ما هنرنگهداری ازهنرمندانمان تا اینگونه به هدرنرون د نامه تمام

 63. افی 09010484468 می‌گه:

  آهای غریبه اگه شما میتونید جلوی گلشیفته و گلشیفته های آینده روبگیرید خب بفرما. همه مون دوس نداریم هنرمندامون گلشیفته بشن ولی اگه کسی رفت دیگه کاریش نمیشه کرد فقط باید بهشون خندید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 64. امیر می‌گه:

  واقعا به عنوان یه هنرمند ابروی خانه سینما و هر چی خانم ایرونی و برده خاک بر سرش

 65. فاطمه می‌گه:

  وقتی سینمای ایران نخواستش نمیتونست تمام هنرشو واسه خودش تو خونه نگه داره .

 66. کیمیا می‌گه:

  واقعاکه باعث ننگه مازنانست یه همچین میکروبی

 67. کیمیا می‌گه:

  واقعاکه باعث ننگه مازنانست یه همچین میکروبی…

 68. پارسا می‌گه:

  سلام واقعا برای کسانی که از گلشیفته طرفداری می کنن متاسفم ،در شان یک زن ایرانی نیست که خودشو به حراج بزنه ،اگه می دونست زن چه ارزشی داره هیچ وقت خودشو خوار وذلیل نمی کرد.واقعا دلم براش می سوزه چون خیلی بدبخته.

 69. قفص می‌گه:

  این هم از هنرمندوطن خخخخخ

 70. امیر می‌گه:

  سلام.اقا تو ایران از این بدترشان اتفاق میوفته صداش درنمیاد.میری خیابون یارو با یه ساپورت و یه مانتو تا کمر میاد بیرون بهش تیکه میندازی میری؟ای کسایی که فوحش میدید خوبه خارجی ها هم بهتون فوحش بدن؟میدونی جرا؟مگه ما چندتا امام داشتیم؟که فقط تو تهران حدود ۱۰ هزار امامزاده هست؟حداقل از شما بهترن اینا.اینا ۵شنبه ها میرن کلیسا واسه صلح جهانی دعا میکنن یا یهودی ها میرن معبد واسه دوستی دعا میکنن ولی شما چی؟جمعه ها میرین نماز جمعه واسه مرگ کل دنیا دعا میکنید؟حالا کی فرهنگ نداره ما یا اونا؟میری از امامزاده شفا بگیری؟؟؟؟اخه حیوون امامزاده میخواد چیکار کنه؟کار به جایی رسیده که امامزاده سیار میسازن واسه پول چاپیدن.یه کم فهمتون رو ببرین بالا.

 71. ف می‌گه:

  ایرانی ها شما وحشی ترین اقوام تاریخین.
  انقدر نگید عربهای ملخ خور شما خودتون از اقوام مغول هستین.که این هم که میگم فوم مغول به خدا از سرتونم زیادیه!!!!!!!!
  شما ایرانی ها همه جای دنیا ابروریزی کردین اسم تروریسم زیادیتونه. فقط برید اینستاگرام افراد مشهور مثلا جنیفر لوپز کامنتا رو بخونید. ننگتون باد به خاطر این همه بد دهانی و وحشیگری .از حیوان هم شما پست ترید که به عکس هم رحم نمیکنید.
  هیچ جای دنیا ادمتون حساب نمیکنن حتی همین ترکیه که پولتون اونجا خرج میکنین ببینید فروشنده ها چه رفتار بدی باشما دارن.
  هر روز یه خبر باید از گندی که که زدین بشنویم که فقط صدا وسیما لیونل مسی رو میاد میگه.تا جایی که مدل برزیلی صفحه اینستاگرامشو برای شما میبنده تا جایی که خواننده عرب از ورود شما به کنسرتش جلوگیری میکنه.اینهمه ننگ کافیتون نیست؟
  شما وحشی هستین که زناتون حق ندارن تو استادیوم برن به خاطر اینک فحشهای رکیکی میدین، به خاطر اینکه بد دهانی رو غرهنگ میدونین.که ما چننین فاجعه خفت اوری رو باید در صدر خبرهای جهان بشنویم؟
  اونفدر عقل ندارید که فکر کنید ببینید وقتی فحش میدید به جای اینکه ابروی طرف مقابل رو ببرید شخصیت خودتون را معرفی کردین.
  تویی که ادعای مسلمون شدنت میشه ببین پیامبرت در مورد فحش دادن چی گفته در مرد ابرو ریختن مردم چی گفته.
  تویی که ادعای فرهنگت میشه کاملا هویداست از اینکه گیر دادی به پدر و مادر گلشیفته . تو از کجا میدونی چه غوغایی تو دل ون خانواده چه جوری دخترشون سرافکندشون کرده که توهم داری دقشون میدی..
  همین ایران پر از گلشفبته ، پر از مردای که کثیفت تر از هر کثیفین که اگه بدونی چیکار میکنند تا مغز استخونت تیر میکشه که اگربدونی به ناموست چی میگن اگه غیرت داشته باشی سرشو از سین هاش جدا میکنی البیته اگه غیرت داشته باشی که مطمئنم با این فحش ها با این فیلمهایی که نگاه میکنی غیرتی برات نمونده همش شعاره.فقط شعار!!!!!!
  بسه دیگه تو اینوایبر و تانگو کم از کوروش پیامبر بگید اون تو یه برهه زمانی اومد و رفت توکه هی کوروش کوروش میکنی چی یاد گرفتی ازش؟
  صد و بیست وچهار ههزار پیامبرم میومدن نمیتونستن آدمتون کنن.

 72. میثم می‌گه:

  خیلی باحالی گلشیفته

 73. ایرانی می‌گه:

  الان میرم (ف) تارومار و بر میدارم میام وز وزت خیلی رو اعصابه ، کوچولو ما امثال تو رو مانند یه پشه له میکنیم خیلی جوش نزن اخرش له میشی

 74. مخصوص امیر و ایرانی می‌گه:

  خاک تو سر جفتتون حق ندارین ب ایران و دین و مذهب ایرانیا توهین کنین
  حرفاتون مث حرفای وهابیت و داعشیاست
  هه

  • مریم می‌گه:

   هرچی میخواین بگین … متنفرم از ایران و هرچی ایرانیه واقعا بیفرهنگی بیداد میکنه … اخه به چیتون مینازید به فوشهای زشتتون؟ به امار کتابخوانی تون دو دقیقه در ساله؟ به علمو فناوریتون کره ماهو تسخیر کردین پیوند سر انجام دادین ؟ امار ورزشتون بالاست؟ دانشجوهاتون خیلی باسوادن؟ میزان احترامتون بالاست ؟ فوض.لیاتون کمه تو زندگی همدیگه؟ به چی مینازید ؟به چی واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به احمدی نژادتون ؟ شما ایرانیا سواد ندارید اگه کسی هم سواد داشته باشه نمیخوایدش … لیاقتتون همون احمدی نژاده و بس … خاک تو سرتون … متاسفم برای خودم که تو ایران بدنیا اومدم و برای شما که به نداشته هاتون مینازید …

 75. وفا می‌گه:

  دیوانه دیوثف

 76. melisa می‌گه:

  گلشیفته دیگه راهی که میخواستو داره میره و هدفش فیلم های پورنه که افراد ۲۱ سال به بالا میتونن نگاه کنن ..

  من از برهنننه شدنش خوشم نیومد … اما منو تو قبر اون نمیذارن ..چون هرکس برای خودش گناه میکنه یا ثواب میکنه

  فقط کاش مثل یه بی حجاب عادی بود نه کسی که مثل اغلب سلیبریتی ها برهنننه میشه …

  البته من خنثام ..حسی ندارم بهش

  اصلا مگه بیکارم ذهنمو درگیرش کنم ..برم به اهنگ گوش کردنم برسمممم

 77. NASHENAS می‌گه:

  بابا این همه زن میره خارج با این ریخت و قیافه هیچ کس بهش کاری نداره حالا شما همه گیر دادین به این گلشیفته ی بیچاره؟ هرکس میتونه واسه خودش راهشو انتخاب کنه حالا این اینطوری دوست داشته. حالا چون بازیگر شده به خاطر شهرتش هیچ کاری نباید بکنه؟؟؟؟؟؟؟

 78. محمد می‌گه:

  سخن اخر گلشیفته: رفتاری که با من شد و بی‌اعتمادی‌ای که از یک سری مسئولین دیدم که در واقع پوست من را قلفتی کندند، باعث شد که دلم چنان بشکند که نتوان جمعش کرد(قاضی مرتضوی) خودتان قضاوت کنید

 79. مهدیه می‌گه:

  خدا اخر عاقبت همه رو ختم ب خیر کنه

 80. مهدیه می‌گه:

  بابا بیخی

 81. پورآریا می‌گه:

  همه نظرات جالب بود قربون خدا برم همین چند نفر چقدر دیدگاهاتون باهم فرق داشت گلشیفته هم نظرش این بوده مثل ماها.حالا نوک مگسک و بگیریم سمت همدیگه چه شلم شولبایی میشه.اینکه با این شرایط کسی بخواد به هدفش برسه شهامت میخواد حالا خوب یا بدش و ما قضاوت نمیکنیم چون در حدش نیستیم قاضی خداست و نایب خدا که روی زمین هست وهرگز اشتباه نمیکنه مثل خدا.اونم زمانه .پس دین و بی دین و امام وغیره رو کاری نداشته باشیم بهتره.مناظره خوبه مجادله بد.قضاوت نکنید قساوت نکنیم.

  • نجمه می‌گه:

   اولندش امام جانشین خدا روی زمینه پس زباید از دستورش پیروی کنیم و دومندش خدا خودش توی قران گفته حدود حجابو گفته که زناتون لخت نباشن این دستور خدا برای مسلمونا مسلمون نیستی مسیح هم میگه اندامتونو نشو.ن نامحرما ندید یهود و زردشت هم همینو میگن حجاب یه مسئله نیست که فقط مربوط به اسلام باشه یه مسئله عقلانیه که اگه یکم تامل کنیم متوجه میشیم که پوشش فقط و فقط بخاطر ازادی و راحتی خودمونه

 82. Nilo0o0FaR می‌گه:

  چرا ایران و ایرانیا فقط باید تو فساد پیشرفت کنن؟؟؟؟؟؟

  • mary می‌گه:

   کی گفته فقط فساد؟ چشاتونو وا کنید این همه پیشرفت تو علم و ببینید. امریکایی ها تو هفتاد سال فناوری هسته ای شونو تکمیل کردن . ایرانیها دو سال اونم با امکانات خودشون! نفر اول تو تخصص مغز و اعصاب پروفسور سمیعی ایرانیه . تو نجوم … تو فناوری اطلاعات .نوابغ ریاضی و….

  • ............... می‌گه:

   نصف امریکا حروم زادست فساد نیست

 83. مهسا می‌گه:

  وقتی ایران بود خیلی دوسش داشتم اما الان یه جنده خارجی شده

 84. بی نام می‌گه:

  فقط میتونم بگم خاک بر سرت…که مایه ی ننگی…

 85. نجمه می‌گه:

  چادر من…
  نه برای نشان دادن فقر در سریالهای کشورم است…
  نه لباس متهمان زندان ها و دادگاه ها…
  چادر من تاج بندگی من است…
  سند زهرایی بودنم را امضا میکند…
  طعنه ها دلسردت نکند بانو…
  باافتخار در کوچه های شهر قدم بزن…

 86. ارمیرا می‌گه:

  خدامیدونه عاقبتش چیه در جهنم بروش بازه

 87. sanaz می‌گه:

  خاک تو سر اونایی که طرفدارش حتما اوناهم مث خودشن

 88. زهرا می‌گه:

  بهتره بری بچری گلشیفته آشغال با اون قیافه نهست.فکر میکنی مثلا خیلی قشتگی.عجوزه.یکم حجاب داشته باش بدبخت بیشعور .بدبخت میری ته ته جهنم.میاد واسه من لخت میشه بعد زر میزنه من قشنگم من قشنگم .خاک تو سرت بعد خودتو مسلمون میدونی نفهم نهس آشغال .تو این دنیا راحتی فکر اون دنیاتو کردی؟اگه حجاب کنی میدونی چقدر خوشگل تر میشی؟تازه اگه حجاب کنی و مسلمون باشی نمیری تو جهنم.فکر اونم کردی؟ اگه همین جوری بی حجاب و نا مسلمون بمونی خدا میدونه عاقبتت چیه.

 89. عبدالله می‌گه:

  سلام به تمام شما که نظر خودتان دادیدو این همه بد وبیراهه گفتید اما یک سوال از شما دارم که این قدر به خودتون مینازید وانگار فرشته هستید وهیچ کار خلاف مرتکب نشده اید واگر شما ها به خارج از کشور برید از اون گلشیفته هم بدترا انجام میدید وثانیا با ایت توصیفهایی که از خودتون میکنید کارنامه اعمالتون واسه اون دنیا نمراتتون همش بیست هست ومشکلی ندارید ولی اینطوری نیست. وزمانی که خودمون سرپامون عیب هست چرا عیب دیگران میکنیم.

 90. نیلو می‌گه:

  کلاهتونو دو دستی بگیرید باد نبره
  داری به کسی بدو بیرا میگی که من تاییدش نمیکنم
  اما خودت چی هستی
  قدیسی ؟ قدیسه ای ؟
  نه بخدا هممون خطا داریم
  اگه خوب بودیم اینجوری خدا عذآبمون نمیکرد
  و تو منا انقد مسلمون کشته نمیشدن
  از بس ادعا ادعا ادعا
  بخدا هیچ کدوم هیچ چی نیستیم

 91. افراطی می‌گه:

  مرگ بر شاه مرگ بر گلشیفته مرگ بر بسیجی آدم کش مرگ بر زندگی نکبت بار ایرانی مرگ بر خاور میانه مرگ بر …

 92. رها می‌گه:

  اقا چه جوری باس اینو دید

 93. مرسانا می‌گه:

  واقعا خجالت داره برای یک ایرانی که همچین ریختی داشته باشه براش متاسفم

 94. علی اکبر می‌گه:

  آخه این فراهانی حرومزاده عددی نیست که اینقدر بزرگش میکنید اینها وطن فروش هایی هستن که فقط اسم ایران شهدا رو خراب میکنن مرگ بر فراهانی

 95. mary می‌گه:

  این همه بالا کشیدن ها واسه اینه که یه روزی پرتش کنن . الان گرمه حالیش نیست. امروز بهش اسکار دادن فردا بهش … هم نمیدن.با اردنگی میندازنش بیرون…

 96. علیرضــــــــــا می‌گه:

  طرف دستش ب آلو نمیرسه میگه ترشــــــــــه!!!
  اگه هر کدومتون یه موقعیت کوچیک گیرتون بیاد بدتر از اون بیچاره میشدید.چشم دیدن پیشرفت یه انسان رو ندارین.همتون حسودیــــــــــــــــــــن!
  Finish

 97. معصومه می‌گه:

  شماها کی میخواین دست از قضاوت بردارین به شماها چه ربطی داره زندگی شخصی خودشه.

 98. نیلی می‌گه:

  هرکسی ازاون طرفداری میکنه هرزه ای مثل اونه ..درسته اون ی زندگی شخصی داره ومانبایددخالت کنیم ولی بازیگری اون ورفتن به امریکا اصلا ربطی به زندگی خصوصی اون نداره به همه مامربوط میشه

 99. احمد می‌گه:

  لخت شدن گلشیفته فراهانی برا خیلی ها آب نون شده غافل از اینکه اموال ملت را به غارت می برند کسی چیزی نم گویند

 100. fatemeh می‌گه:

  عجب صبری خدادارد.
  اگر خدا میخواست میدونست چطور جوابشو بده.شاید میخواد بهش فرصت برگشت بده شاید هم عذاب سختی درانتظارش باشه.

 101. غزاله محمدی می‌گه:

  چقدر باید ادم بی جنبه باشه مگه توایران به ادازه ی خودت ازادی نبود ابروی هرچی ایرانی بود بردی

 102. h می‌گه:

  بابا ب شماها چ ک داریند غیبت میکنید شما برید کارا خودتونا درست کنید عجبا

 103. h می‌گه:

  شما خانم هایی ک دارید برا این دختر ایرانی حرف میزنید و دری وری میگید ببخشیدا اما برید کارا خودتونا درست کنید

 104. عاطفه می‌گه:

  خوشکل میرقصه.در ضمن خودش میخاد جواب بده خدا برا هممون اسون کنه

 105. عاطفه می‌گه:

  به شماها چه ربطی داره که عربا چیکار میکنن دنی اگه تو همه کارای کشورای دیگه دخالت نکنین نمیشه خدایی؟

 106. امیر می‌گه:

  این یک تهاجم فرهنگی این خانم دیگه یک ایرانی نیست این از جهل کار گردانای ایرانی که از این زن در فیلم هاشون استفاده میکنند این ها همش توطیه خاک بر کار گردان هایی که این خیانت رو انجام میدن

 107. ناجز می‌گه:

  سلام به همه
  مهم عاقبت بخیر شدنه
  خدا عاقبت همه ما و خانم فراهانی رو ختم بخیرکنه انشاالله

 108. حمید می‌گه:

  ما حتی باندازه ترکهای ترکیه هم درک نداریم که میگن در یک باغچه خوبه که همه نوع گلی باشه تا زیبا تر جلوه کنه ” متاسفانه بعضی آدمای خودخواه میگن کاش امثال گلشیفته از ایران برن تا ایران پاک بشه !!! واقعا اینا خودشونو چی حساب میکنن ؟! شما خیلی پاک تشریف دارین ؟ مطمئنی ؟

 109. قاسم می‌گه:

  همه نقصها داریم اما راه درمان چیست نمی دانیم که بعضیا اشتباه انتخاب میکنن اما در باورشان درست میباشد

 110. bano می‌گه:

  قابل توجه اون کسایی که میگن کار این خانوم به ما ربطی نداره
  خیلی خوبه که توجه کنید این خانوم یک وطن فروشه و برای بردن آبروی ایرانو ایرانی و تهاجم فرهنگی با آمریکا قرارداد بسته و ما باید خیلی بی غیرت باشیم که بگیم کارهای ایشون به ما مربوط نمیشه.اگه یه فرد عادی بود شاید میشد چیزی نگفت اما ایشون یه هنرمند ایرانی بوده و مسلماً انتظارای ما از هنرمندامون خیلی بیشتر از بقیه ی آدم هاست..من کاملا موافقم که این خانوم یه بیماره و جز ترحم نمیشه بهش نگاه کرد اما اگه با کارای این خانوم مخالف نیستید لااقل روش سرپوش نذارید.من واقعا متأسفم که یک خانوم از نسل آرایی اینجوری خودش رو فروخته

 111. گلشیفته می‌گه:

  گلشیفته دوستت دارم دوستت دارم

 112. گمنام می‌گه:

  حالم ازت بهم میخوره گلشیفته

 113. افسون می‌گه:

  هههه..انقذه از این ادما بدم میاد که میان نظر بدن میگن زندگی اون ب ما ربطی نداره !!!دمت گرم اق جلال گل گفتی…درضمن واقعا متاسفم که همچین دختری دختر بازیگر معروف کشورمونه بدبخت پدرش والا بوخوداااا راس میگومااااا…کتاپت ایکبیری زشت بدقیافه لجن دره ایشششششششششش اه حالم هیلی ویلی شداااااا..اق

 114. نفیسه می‌گه:

  ببین تو که ادعامیکنی یزدی بعدیزدیا توکشورپولدارن خواب دیدی خیرباشه قطب اقتصادکشورهرمزگان حتی همه کشورحتی تهرانیاپول توجیبشون ازصدقه ماهرمزگانیامیگرن .♠عزت زیاد♠

 115. ملکه می‌گه:

  لر خر خاک توسرت

 116. پروین می‌گه:

  از نظر من زندگی گلشیفته به خودش ربط داره دیگه کسی چرا داره دخالت میکنه چکار میکنه کدوم کارش خوبه یا بده شما هم به جای نظردادن به زندگی خودتون برسید الان نظر شما هیچ چیزی رو عوض نمیکنه هر کسی به کاری علاقه داره اگه بعضی ها خوششون نمیاد پس چرا نگاه میکنید خب نگاه نکنید که آزارتون نده

 117. UNKNOWN می‌گه:

  لطفااا نام فیلم رو هم بزارید

 118. سمیه می‌گه:

  سلام گلشیفته جان به حرفهای این بچه های ایران گوش نده چون ما ایرانیا جز غیبت کردن کاری نداریم راه خودتا ادامه بده برات ارزوی موفقیت دارم .خیلی دوست دارم مواظب مهربونیات باش .عاشقتم .

 119. ali می‌گه:

  ما که این دانه نخوردیم طعمه دام شدیم

  مگه با خق خدا چه کرده ایم که بدنام شدیم

  خانم ملکه اگه اسمت اینه با شمام
  توهین خوب نیست

 120. سارا می‌گه:

  سلام
  یک سوال
  یک بازیگر به چی باید اعتراض داشته باشه؟
  به دستمزدای آنچنانی؟
  به هرزگی رفتارش؟
  به آزادی و بی تقیدی در پوشش؟
  اونایی که میگین ما به گلشیفته توجه نکردیم
  مگه گلشیفته سوپر استار نبود؟
  چرا خودشو به هرزگی فروخت؟
  ما برای اینا کم نذاشتیم
  اینا برای خودشون و مملکت خیلی کم گذاشتن
  مواظب قضاوتمون باشیم
  اونا هیچی کم ندارن بجز دین و غیرت و عفت

 121. ابراهیم می‌گه:

  اقایان محترم یک دختر یا زنی چندمدتی گورش گم کرد از کشور رفت حال چندسال در هر سایت از یک زن فاسد حرف میزننذ یک سگ کمتر فدای سرمان مرد برای یک زن فاسد عزا بگیریم اقابس کنید دیگر در سایتها امسی ازش نیارید شما به کشور خدمت نمیکنید بلکهووووو

نظرتان را در مورد مطلب فیلم رقاصی گلشیفته فراهانی هم آمد!+تصاویر بنویسید

نیازهای روزانه
    
    
طراحی سایت حرفه ای