قابلیت های سالن رنگ پارس خودرو

قابلیت های سالن رنگ پارس خودرو

ممتازنیوز: سالن رنگ شرکت پارس خودرو با دارا بودن قابلیت تنوع پاشش رنگ به عنوان یکی از برترین سالن های رنگ کشور در صنایع خودرو سازی مطرح است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از روابط عمومی شرکت پارس خودرو، این سالن با قابلیت پاشش ۱۲ رنگ به طور هم زمان، ۹ نوع رنگ متالیک و ۳ نوع رنگ سالید، همواره به عنوان یکی از بهترین سالن های رنگ کشور مطرح بوده است.
علاوه بر این یکی دیگر از خصوصیات بارز این سالن توان رنگ آمیزی بالای آن بوده که باعث شده تیراژ محصول رنگ آمیزی شده در شرکت پارس خودرو بالغ بر۱۰۰۰ دستگاه در روز باشد و بر همین اساس این سالن جزء بهترین سالن های رنگ خاور میانه محسوب شود.
راندمان اسمی این سالن در زمان ساخت ۸۵ درصد طراحی شده و ظرفیت رنگ آمیزی آن در زمان شروع فعالیت ۳۵ دستگاه در ساعت بوده که با ۳ بار افزایش ظرفیت به ۵۰ دستگاه خودرو در ساعت رسیده است و در حال حاضر، این سالن با کارایی ۹۰ در صد در حال کار کردن است که نشان دهنده راندمان بالای این سالن است.
از دیگر خصوصیات منحصر به فرد این سالن بالا بودن شاخص بهره وری آن است به طوری که با ۷۳۰ نفر نیرو، توان رنگ آمیزی ۱۰۰۰ دستگاه خودرو وجود دارد و شاخص تعداد تولید به ازای هر نفر در ماه (UMM) این سالن در سطح بهره وری بسیار خوب بوده که به نوبه خود در ایران بی نظیر است.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ