قانون های رنگ کردن مو را بشناسید

۰۵خردادماه،

ممتاز نیوز : در هر
شرایطی اگر دنبال یه تغییر اساسی در ظاهر خود میباشید کافی است این چند قانون
را در نظر بگیرید و رنگ درست را برای خودتان انتخاب کنید.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از جام نیوز ؛ قوانینی برای انتخاب رنگ مو وجود دارد که اگر به آنها عمل کنید از به وقوع پیوستن بسیار از اشتباهات جلوگیری خواهید کرد.

*قانون اول:

افراد بسیار کمی وجود دارند که با مشکی پر کلاغی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ معمولا برای بسیار ها منجر به این میشود که سنشان ازآنچه می باشند بیشتر نشان داده شود و برای کسانی که پوست بسیار روشن دارند سبب یک تضاد بسیار بسیار می گردد که فقط عیب‌های صورتشان را بزرگ نمایی می کند. اما اگر سبزه میباشید و چشم های تیره دارید حتماً این رنگ را امتحان کنید اما به جای مشکی پر کلاغی بهتر از قهوه ای بسیار تیره با توناژ قرمز استفاده کنید.

*قانون دوم:

موی سفید و خاکستری اصلا برای پوست‌های روشن و تیره یکسان به نظر نمی‌آیند. در مورد پوست‌های روشن ممکن است ظاهری بی‌روح به وجود آورد و در مورد پوست های تیره ممکن است تضاد شدیدی در چهره شما ایجاد کند.

*قانون سوم:

رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. هارمونی مناسب جذابیت موهای شما را صد چندان می‌کند. اگر چشم‌های خاکستری یا آبی دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های روشن و کمی متمایل به رنگ‌های سرد استفاده کنید.

*قانون چهارم:

برای انتخاب رنگ مو حتماً سن خودتان را در نظر بگیرید. هرچقدر که چهره شما با تجربه تر باشد رنگ‌های زرق و برق دار روشن را اصلا قبول نمی‌کند و برای چهره زیبایی به همرا نخواهد داشت.در این شرایط بهتر است که از سایه روشن استفاده کنید.

*قانون پنجم:

و آخرین اما نه کم اهمیت ترین قانون این است که رنگ موی تازه باید به شما بیاید و شما با تصویر خودتان و با چهره تازهتان راحت باشید وارتباط مناسبی برقرار کنید.

منبع: ممتاز نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *