قتل مرموز خوفناکترین قاچاقچی زن در کشور کلمبیا! + عکس

زن ۶۹ ساله کلمبیایی که در میان قاچاقچیان کوکائین امریکای لاتین به “مادرخوانده “معروف بود به ضرب گلوله یک موتور سوار به قتل رسید.به گزارش پارس ناز این زن ۶۹ ساله به عنوان مادر خوانده حمل قاچاق و نگهداری کوکائین در امریکای لاتین معروف است. او روز گذشته درکلمبیا توسط یک موتور سوار ناشناس به ضرب گلوله کشته شد.“گریسلدا بلانکو” زنی است که نامش در میان خوفناکترین سران مافیایی مواد مخدر در دهه ۸۰ به چشم میخورد.پلیس کلمبیا به دنبال قاتلان بلانکو ست و در حال جمع آوری اطلاعات  در این زمینه است.

www.parsnaz.ir - قتل مرموز خوفناکترین قاچاقچی زن در کشور کلمبیا! + عکس


گفتنی است این زن حدود ۲۰ سال از عمرش را به اتهام قتل و حمل مواد مخدر در زندانهای امریکا محبوس بوده است. او کار خلافش را اولین بار در سال ۱۹۷۹ با شلیک به مشتریان یک فروشگاه آغاز کرد در این حادثه دو نفر کشته شده و ۴ نفر به شدت زخمی شدند. او توانست بعد از این جریان مدت سه سال از دست پلیس فراری باشد و در این مدت با هویتهای جعلی به حمل و قاچاق مواد مخدر دست زد.

www.parsnaz.ir - قتل مرموز خوفناکترین قاچاقچی زن در کشور کلمبیا! + عکس
سه سال بعد از آن جریان در دادگاه برای این زن حکم دستگیری و زندان صادر میشود و در سال ۱۹۸۵ او توسط پلیس امریکا دستگیر شده و مجبور به تحمل حبس ۲۰ ساله در زندانهای این کشور میشود او در سال ۲۰۰۴ از زندان آزاد شده و به کلمبیا فرستاده میشود و در این کشور مجددا کار مواد مخدر را آغاز میکند تا اینکه توسط یک موتور سوار ناشناس کشته شد هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با این قتل مرموز در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

 منبع : پرداد

  مشکل ساز شدن دعوت دوستان در فیس بوک برای تولد
  ملکه زیبایی ۲۶ ساله برای دومین بار دستگیر شد + عکس
  اشتباه این زن ۲۹ ساله بعد از خوردن یک قوطی ودکا + عکس


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *