قرارداد ۵۰میلیون دلاری بیانسه و پپسی!+عکس

۲۵م آذر ،

بیاسه نولز مدل تبلیغاتی کمپانی پپسی می گردد. این خواننده جوان …

ممتازنیوز: بیاسه نولز مدل تبلیغاتی کمپانی پپسی می گردد. این خواننده جوان با این کمپانی بزرگ نوشیدنی های غیر الکلی یک قرارداد ۵۰ میلیون دلاری امضاء کرد و در کمپین تبلیغاتی این کمپانی حضور خواهد داشت . علاوه براین ، طبق این قرارداد ، تعداد محدودی از قوطی های پپسی در ماه مارس سال آینده با تصاویر بیانسه تولید و وارد بازار خواهد شد.

بیانسه در بیانیه ای گفت:” کارهای تبلیغاتی پپسی بسیار خلاقانه است و این کمپانی تاثیر هنرمندان در زندگی مردم را بخوبی درک کرده و از آن بخوبی استفاده می کند.”

براد جکمن ، رئیس کمپانی پپسی گفت:” مشتریان ما از برندی که دوستش دارند انتظار دارند که در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیشتاز باشد و اعتبار بیشتری برای خود کسب کند. همین موضوع سبب شد که نگرش ما به قراردادهایی که با هنرمندان می بندیم ، تغییر کند ، به این ترتیب ما با هنرمندان معامله نمی کنیم بلکه با آنها یک همکاری متقابل داریم.”

در مراسم سوپر باول که در ماه فوریه سال آینده برگزار خواهد شد نیز کمپانی پپسی، اسپانسر هنرنمایی بیانسه خواهد بود و آگهی تبلیغاتی این کمپانی با حضور بیانسه برای اولین بار در این مناسبت ورزشی پرطرفدار و مشهور در آمریکا پخش خواهد شد.

در ضمن ، پپسی اسپانسر بسیاری از کنسرتهای بیانسه خواهد بود و در انتشار یافتن و تبلیغ پنجمین آلبوم استودیویی این خواننده که سال آینده وارد باز خواهد شد کمک خواهد کرد.”

منبع: aftabir.com


.
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. Setare گفت:

    چ عالیه ک وقتی داری ویدیوهای بیانسه رو نیگا میکنی؛ پپسی هم بخوری 🙂
    عاشق جفتشونم.
    مرسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *