لباس خواب هوشمند قصه‌گو برای کودکان

۰۷اردیبهشت،

یک لباس خواب هوشمند طراحی شده با نقاطی که مانند بارکد عمل می‌کند،‌ از طریق برنامه نرم‌افزاری تلفن همراه هوشمند یا تبلت، می‌تواند برای کودکان قصه‌گویی کند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، با توجه به نقص عملکرد کدهای QR‌ بر روی پارچه، طراح لباس خواب هوشمند (Smart pajamas) مجبور به استفاده از شکل تازهی از نقاط به شکل خط بریل شد که براحتی توسط برنامه نرم افزاری تلفن همراه هوشمند و تبلت رمزگشایی می گردد.

نخستین لباس هوشمند تعاملی جهان دارای مجموعه ای شامل ۴۷ نقطه رنگی است که هر کدام مانند یک بارکد عمل کرده و به والدین یا کودک این امکان را می دهد تا از طریق اسکن کردن این نقاط بوسیله دوربین تلفن همراه هوشمند یا تبلت و با کمک برنامه نرم افزاری مخصوصی به نام Smart Pjs‌ از داستان یا درس های پیش بینی شده قفل گشایی کنند.

با کمک این برنامه نرم‌افزاری امکان دسترسی به ۴۷ داستان معروف از جمله داستان‌های برادران گریم و هانس کریستین اندرسون فراهم می گردد.

داستان‌ها و دروسی در خصوص حیوانات به همراه تصاویر آنها بصورت متنی و گفتاری بر روی تلفن همراه هوشمند یا تبلت پخش می شوند که به کودکان در تمرین خواندن نیز کمک می کند.

طراح این لباس خواب هوشمند تعاملی معتقد است که مراحل اسکن کردن و رمزگشایی از نقاط رنگی روی لباس، سبب ایجاد صمیمت بیشتر بین والدین و کودکان می گردد.

قیمت هر دست لباس خواب هوشمند تعاملی Smart pajamas 25 دلار اعلام شده است.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ