لیست شانزده نفره ولاسکو اعلام شد

۲۹م اسفند ،

 خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پایان مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران در سال ۹۱ و اتمام اردوی آمادگی تیم ملی، اسامی شانزده بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی ایران به منظور حضور هر چه شایسته تر در رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۳ والیبال که برای اولین بار با حضور هجده تیم برگزار می‌شود،‌ اعلام کرد.

اسامی دعوت شدگان به شرح زیر است:

سعید معروف

مهدی مهدوی

شهرام محمودی

امیر غفور

سید محمد موسوی عراقی

عادل غلامی

مسعود غلامی

آرمین تشکری

علیرضا جدیدی

رحمان داوودی

پوریا فیاضی

آرش کشاورزی

فرهاد قائمی

حمزه زرینی

فرهاد ظریف

مجتبی یوسفی

به گزارش فارس، بر اساس اعلام مسئولان فدراسیون والیبال بازیکنان دعوت شده ای که در کمیته انضباطی پرونده دارند، حضور و ادامه فعالیتشان در تمرینات تیم ملی منوط به نظر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال است.

همچنین امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، خولیو ولاسکو به عنوان سرمربی، حسین معدنی به عنوان مربی، احمد مساجدی به عنوان مترجم، سیامک افروزی  به عنوان فیزیوتراپ، نوید مشجری به عنوان آنالیزور، علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور و میثم جعفری به عنوان  تدارکات اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان را تشکیل می دهند و ناصر شهنازی و ایرج مقدم هم مربیان حاضر اردو می باشند.

دعوت شدگان از ۷ فروردین سال ۹۲ به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر کادر فنی تمرین خواهند کرد.

رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۳ والیبال در مرحله بین قاره‌ای از ۱۰خرداد آغاز می‌شود و تا ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ