مسابقه ی تغییر جنسیت تا به حال فهمیده اید + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

برگزاری مسابقات دختر شایسته ۲۰۱۳ تغییر جنسیتی یک تفاوت اساسی با دیگر مسابقات مشابه در سراسر دنیا خواهد داشت . جایزه برنده این رقابت عمل جراحی تغییر جنسیت به صورت کاملا رایگان است. شاید جالب باشد بدانید تمام شرکت کنندگان در این رقابت افراد دو جنسیتی هستند که به صورت مادرزادی مرد متولد شده اند اما تمایلات زنانه دارند.

مسابقه ی تغییر جنسیت تا به حال فهمیده اید + تصویر


برای نخستین بار انجمن حمایت از افراد دو جنسیتی در برزیل اعلام کرده است برنده این مسابقه به صورت کاملا رایگان در کشور تایلند مورد عمل جراحی تغییر جنسیت قرار خواهد گرفت. علت اهمیت این جایزه آن است که عمل جراحی تغییر جنسیت در برزیل قانونی نیست.

مسابقه ی تغییر جنسیت تا به حال فهمیده اید + تصویر


مدیر برگزاری این مسابقات میگوید به همین دلیل جایزه مسابقه به صورت مستقیم عمل تغییر جنسیت اعلام نشده و در بخش نامه آمده است مبلغ جایزه ۴۰۰۰ پوند پول نقد است که برنده میتواند آن را هر طور که دوست دارد در کشور تایلند هزینه کند. به این صورت این مسابقات وجهه قانونی خود را از دست نمیدهد و از طرفی شخص برنده میتواند عمل جراحی را انجام دهد.

مسابقه ی تغییر جنسیت تا به حال فهمیده اید + تصویر

این مبلغ برای انجام عمل جراحی تغییر جنسیت و اعمال جراحی زیبایی صورت و اندام در نظر گرفته شده است.گفتنی است برنده این رقابت به مسابقات جهانی انتخاب دختر شایسته تغییر جنسیتی دنیا در سال ۲۰۱۴ نیز راه پیدا خواهد کرد.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ