مسافرانی که به شمال رفته اند یکشنبه برگردند

تاریخ انتشار: ۸ July 2016 | 9:40 pm

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در خواست ما از مسافران این است که اگر کار ضروری ندارند، زمان بازگشت خود از جاده های شمالی را به روزهای شنبه و یکشنبه موکول کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار تقی مهری گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای چالوس، هراز و رشت – قزوین ترافیک نیمه سنگین و در برخی مقاطع سنگین است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در دو محور منتهی به تهران خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۳ امروز در دو محور منتهی به تهران یعنی جاده هراز و چالوس به سمت استان های شمالی محدودیت های ترافیکی اعمال شده و از بعدازظهر این دو محور به سمت تهران یک طرفه می شوند.

وی با ارائه توصیه ای به مسافرانی که قصد بازگشت از جاده های شمالی را دارند تصریح کرد: درخواست ما این است که مسافران در صورتی که کار ضروری ندارند، سفر خود را به روزهای شنبه یا یکشنبه موکول کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا از آمادگی کامل نیروهای پلیس به منظور کنترل وضعیت ترافیک خبر داد و افزود: عوامل پلیس راه در جاده ها حضور دارند و با خودروهای متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

سردار مهری با بیان اینکه رانندگان از تخلف های حادثه ساز در جاده ها اجتناب کنند گفت: انتظار ما این است که رانندگان در طول مسیر بازگشت خود از جاده ها، از تخلفات حادثه ساز بویژه سبقت و سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ و راست و تردد در شانه خاکی اجتناب کنند.

منبع : مهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *