معرفی ویژگی های محبوب تور استانبول

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2017/07/8ea7bbcbc845c665702ad8dc376c44bd.jpg

استانبول یکی از مشهور ترین شهرهای توریستی جهان است که به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا نیز شناخته میشود.

تور استانبول نیز یکی از محبوب ترین تور های مسافرتی در نقاط مختلف جهان است و سالهاست که این شهر بزرگ در رقابت با بسیاری از شهرهای توریستی اروپا مسافران بیشتری را پذیرا بوده است .

در سال های اخیر تور استانبول در میان ایرانیان نیز به یکی از تورهای محبوب تبدیل شده است.

جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی فراوان ، طبیعت زیبا و آب و هوای خوب ، زیر ساختهای شهری قوی برای راحتی هرچه بیشتر مسافران ، هتل‌های بسیار با قیمت ها وکیفیت های متنوع ، سیستم حمل و نقل شهری مناسب که تا پایان شب در حال خدمات رسانی به مسافران استانبول هستند از مهمترین دلایل محبوبیت این شهر توریستی است .

اما اگر تصمیم به سفر به استانبول گرفته اید ، بهترین زمان سفر به استانبول و خرید تور استانبول چه زمانی است ؟

به گزارش ویرلن ؛ بهترین فصل سفر به استانبول تابسان است ولی اگر تصمیم به خرید در استانبول دارید برای پوشاک زمستانی و حراجهای زمستانی، اوایل بهار مناسب تر می باشد و برای توریست هایی که به فکر خریداز حراج‌های لباس‌ تابسانی هستند ، بهترین زمان برای سفر به استانبول از هفته سوم پائیز هر سال می باشد.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2017/07/578af5566c09cba5c44a057f3f584cbf.jpg

اما اگر هدف شما از خرید تور استانبول فقط تفریح است، در تمام سال می توانید سرگرمی‌های مختلفی را استانبول پیدا کنید و همچنین در استانبول به عنوان مثال تورهای تفریحی شبهای ترک در همه روزهای سال اجرا می شود که یکی از تفریحات سالم و خانوادگی محسوب می شود.

استانبول دارای یکی از بهترین سیستمهای حمل و نقل در یک شهر بزرگ است بطوری که اکثر نقاط توریستی و مراکز تجاری با وسایل حمل نقل عمومیاز تمام مناطق شهر در دسترس هستند.

حمل نقل شهری عمومی دراستانبول شامل ؛ مترو ، ترانوا ، اتوبوس ، اتوبوس دریائی، دولموش و تاکسی میباشد.و اگر مسافربابخش های مختلف استانبول آشنایی داشته باشد میتواند تمام شهر را بدون تلف کردن وقت و ماندن در ترافیک با استفاده ازحمل و نقل عمومی ارزان قیمت گردش کند.

مراکز اصلی استانبول توسط سیستم حمل و نقل زمینی (اتوبوس و ون ) ، دریایی ( کشتی و اتوبوس دریایی) و مترو به هم متصل هستند که همه در طول سفر در استانبول مورد استفاده شما قرار میگیرد.

حتی از ایستگاه مترو فرودگاه آتاترکبا صرف هزینه ۳ لیری می توانیدبه اکسارای یا میدان تکسیم و یا بسیاری از مناطق توریستی استانبول برسید .یا به عنوان مثالمیتوانیدپس از بازدید از از جاذبه های گردشگری بخش اروپائیاستانبول، به جای ماندن در ترافیک و صرف هزینه ۱۰۰ دلاری فقط با یک بلیطچند لیری از ایستگاه کشتی‌های کاپاتاش و یا بشیکتاشبه قسمت آسیائی با کمترین هزینه بروید.

 

ساعت خدمات حمل و نقل عمومی استانبول:

ساعت استفاده از کشتی و اتوبوس دریائی از ۶ صبح الی ۱۲ شب و ساعت استفاده از مترو و ترانوا از ساعت ۶صبح الی ۱ شب است.اتوبوس ها نیز در مسیرهای فرعی از ۶ صبح تا ۱ بامداد و در مسیرهای اصلی و پر تردد ۲۴ ساعت می باشد.مانند ایستگاه فرودگاه سبیحا به میدان تکسیم و یا از میدان تکسیم به چند مرکز اصلی شهر .

برای پرداخت هزینه حمل و نقل عمومی بهترین انتخاب ،”استانبول کارت” و “اکبیل” است و که مسافران میتوانند به مبلغ دلخواه آن را شارژ کنند که از این طریق درحدود ۲۵ درصد از هزینه های خود را کاهش میدهید .

 

حراجیهای فصلی استانبول:

زمان حراجهاو تخیف ۵۰ درصدی واقعی برای خرید در فروشگاه های برند چه زمانی هست ؟

فروشگاههای بزرگ برند و تولید کنندگانصنف پوشال با توجه به فصلی بودن فعالیتشان درپایان هر دو فصل اصلی اجناس خود را با تخفیف بالا در زمان حراجی به فروشمی رسانند.به عنوان مثال در فصل تابستان و در نیمه دوم مهر ماه هر سال پوشاک تابستانه برای فروش با قیمت بسیار ارزانبرای فروش گذاشته می شود .

حراج لباسهای زمستانی هم از نیمه دوم فروردین ماه در هر سال با تخفیف پنجاه درصد ارائه میشود.

شرکت سرزمین پارس ( پارس تراول ) به عنوان مجری مستقیم تور استانبول و تور آنتالیا و سالها تجریه در زمینه تور ترکیه یکی از محبوب ترین آژانس های مسافرتی است .

جهت کسب اطالاعات بیشتر در مورد شرایط و قیمت تورهایاستانبول و آنتالیا و سایر شهر های توریستی ترکیه به وب سایت پارس تراول www.parstravelco.com مراجعه کنید .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *