«من این نسل» اسدزاده در باکو منتشر شد

کتاب «من این نسل» نوشته محمدرضا اسدزاده با موضوع نقد اجتماعی و گفت‌و‌گو میان نسل‌ها در کشور آذربایجان و در شهر باکو منتشر شد.

این اثر که شامل نقدی اجتماعی با زبان نثر ادبی است، به موضوع رویارویی و گفت‌وگوی نسل‌ها می‌پردازد و در ۱۷۰ صفحه توسط نشر نریمانف در باکو منتشر شده است.

در این کتاب که طی چهار فصل در قالب داستانی و نثر ادبی نگاشته شده است، مسائل مدنظر نویسنده و نقداجتماعی به آنها در قالب یک گفتگوی دوستانه به صورت صریح بیان شده است و در همین راستا نویسنده در فصل چهارم طی یک نامه‌نگاری ادبی مسائلی از جمله تظاهر کردن، خشونت، آزادی، دینداری، ادبیات و دوستی از نگاه نسل جدید برای نسل گذشته را بیان کرده است.

این کتاب با حمایت انجمن ادبی طوطی (انجمن نویسندگان و فعالان ادبی ایرانی در باکو) و بنیاد فرهنگ ایرانی در آذربایجان منتشر شده است.

از محمدرضا اسدزاده نویسنده این کتاب، پیش از این ۶ اثر دیگر با عناوین «نجواهای ناتمام»، «رنج و رنگ»، «هیچ هیچ»، «لبخند خدا»، «ساعت ۲۵» و «کیش مهر» به چاپ رسیده که عموما آثاری ادبی با مضامین نقد اجتماعی بوده است.

این نویسنده همچنین به دلیل فعالیت‌های مختلف فرهنگی در کشور آذربایجان ـ باکو، جایزه فعال فرهنگی کشور آذربایجان را نیز در سال ۱۳۸۸ کسب کرده است.

۵۸۲۴۴

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *