نسل ششم آی فون ها تابستان آینده از راه می‌رسند

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

براساس گزارشهای تأیید نشده و گمانه زنی های اینترنتی شرکت فناوری اپل نسل ششم از آی فونهای خود را با صفحه نمایش بزرگ در تابستان آینده وارد بازار می کند.
به گزارش مهر، پایپر جفرای تحلیلگر فناوری در Gene Munster طی یک یادداشت تحقیقاتی اظهار داشت انتظار می رود نسل ششم از آی فون ها با صفحه نمایش بزرگ تابستان آینده وارد بازار شود و براساس پیش بینی های صورت گرفته این آی فون با فروش چشمگیری رو به رو خواهد شد.
 
براساس این گمانه زنی ها، خبر ورود آی فون ۶ زودتر از چیزی که انتظار می رفت برای بسیاری از دوستاران آی فون و حتی بعضی سهام داران اپل جذاب است.
 
قیمت سهام این شرکت طی ۱۲ ماه قبل به دنبال کاهش فروش دستگاه ها کاهش یافته و به دنبال معرفی یک دستگاه پرفروش می تواند شاهد رشد باشد.
 
درآمد اپل در سه ماه سوم سال قبل به ۳۶ میلیارد دلار رسیده بود که این رغم از یک سال پیش ثابت مانده بود، اما امسال درآمد این شرکت به ۳۷٫۵ میلیارد دلار افزایش یافته است.
 
این گزارش می افزاید علاوه بر تلفن هوشمند آی فون ۶ که پرفروش توصیف شده انتظار می رود که سال آینده اپل محصولات تازهی را چون تلویزیون و ساعت هوشمند وارد بازار کند که این دستگاه ها به نوبه خود می توانند درآمد این شرکت بزرگ فناوری را افزایش دهند.
 
در حال حاضر سهم بازار اپل ۱۵٫۶ درصد و این شرکت فناوری در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۳ تعداد ۳۳٫۸ میلیون دستگاه آی فون در سراسر جهان به فروش رسانده است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ