نقاشی با ماشین کنترلی +عکس

۳۰اردیبهشت،

“ایان کوک” نقاش ۲۸ ساله ای است که با استفاده از ماشین های کنترلی نقاشی های حرفه ای و خارج از تصوری را خلق می کند. او اسم سبک خود را “اتونقاشی” گذاشته است تا بیشتر منحصر به فرد باشد.

به گزارش گروه خواندنی هایممتازنیوز، ماشین های کنترلی یکی از وسیله های بازی برائ نوجوانان است که می تواند ساعت های بسیاری آن ها را مشغول کند. این وسیله گاهی بزرگسالان را نیز به گونه ای درگیر خود می کند.

“ایان کوک” نقاش ۲۸ ساله ای است که با استفاده از ماشین های کنترلی، نقاشی های حرفه ای و خارج از تصوری را خلق می کند. او اسم سبک خود را “اتونقاشی” گذاشته است تا بیشتر منحصر به فرد باشد.

این نقاش برائ کار خود خودرو را به رنگ آغشته می کند و سپس با کنترل از راه دور آن را به روی بوم می فرستد تا منطقه مورد نظرش را  رنگ آمیزی کند. او میگوید از کودکی به دنبال راهی برائ انجام کارهای منحصر به فرد بوده است.

کوک در ادامه آورده است که برائ اولین بار زمانی که پدرم به من یک ماشین کنترلی داد تاکید کرد که هیچ رنگی روی آن نریزم و دقیقا همینجا ایده این کار به ذهن من رسید. او این روزها نقاشی های خود را در نمایشگاه های بزرگ نمایش می دهد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ