نمایشگاه پوستر با موضوع مخابرات در نگارخانه ایوان برپا می‌شود

۱۹م آذر ،

نمایشگاه پوستر با موضوع مخابرات از ۲۱ آذرماه سال جاری به مدت ۴ روز در نگارخانه ایوان برپا می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از شرکت فرهنگ فیلم تهران؛ این شرکت، مجری طرح برگزاری پوستر پیش از این ضمن انتشار یافتن فراخوان عمومی، اقدام به برگزاری کارگاه طراحی پوستر برای منتخبان این فراخوان کرد تا هنرمندان در کارگاه زیر نظر استاد فرزاد ادیبی، طراح گرافیک و مدیر هنری، نسبت به آفرینش آثار خود براساس اهداف و موضوعات  مخابرات اقدام کنند.
بر اساس این گزارش؛ طی سه روز برگزاری این کارگاه و از مجموع پوسترهای طراحی شده، تعداد ۲۳ پوستر منتخب در حاشیه مراسم اهدای جوایز در نگارخانه ایوان به نمایش در خواهد آمد.
لازم به ذکر است؛ این پوسترها توسط آرمین مرسی، آزاده قلی زاده، اعظم احمدپور، سینا افشار، عابد زارعی، فاطمه ارسطویی، فاطمه پرنون، فاطمه حقیقت، فرشاد عیسی پور، فرناز مزین، محمد حمامی، محمد کریمی فر، محمدحسین ایروانی، محمدرضا حافظی، محمود فریزی، مستوره سرحدی، مهشید آسوده خواه، مهناز عابدینی، نادیا آقابیگی، نجمه فامیل دشتی و هدیه هدایت زاده که از هنرمندان جوان و علاقمند کشور می باشند، طراحی شده‌اند.
گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند از روز ۲۱ آذرماه سالجاری از مجموعه پوسترها با موضوع مخابرات در نگارخانه ایوان واقع در خیابان آفریقا، نرسیده به چهارراه جهان کودک، کوچه کمان، پلاک ۲۵ بازدید کنند./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ