نیمار:شادی برایم در درجه اول قرار دارد

۱۵م آذر ،

نیمار اشاره کرد کە انتظار طولانی مدت وی برای حضور در اروپا بیش از این طول نخواهد کشید.

به گزارش فارس،به نظر می‌رسد بارسلونا محتمل‌ترین باشگاه برای جذب مهاجم سانتوس باشد و گزارش شده کە تاکنون ۱۰ میلیون یورو به مهاجم برزیلی پرداخت شده تا قراردادش در این تیم تضمین شود.

به هر حال نیمار اعلام کرد کە از بودن در سانتوس خوشحال است؛ هرچند تأیید کرد کە هنوز هم می‌خواهد روزی در اروپا به میدان برود.

وی در این باره اظهار داشت: هنوز هم رویای حضور در اروپا را دارم؛ اما زمان مناسب برای این کار هنوز فرا نرسیده است. از بودن در سانتوس بسیار خوشحالم، به دوستان و خانواده‌ام نزدیک هستم. در حال حاضر برنامه‌ای برای رفتن ندارم، اما به این دلیل نیست کە به بودن در اینجا قانع باشم. هدف من بهترین شدن در جهان نیست بلکه خوشحال و راضی بودن برایم مهم است. شادی برایم در درجه اول قرار دارد.

نیمار در فهرست ۲۳ بازیکن شایسته کسب توپ طلای ۲۰۱۲ قرار داشت اما نتوانست به فهرست ۳ نفره راه یابد. لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و آندرس اینیستا ۳ نفر نهایی دریافت این جایزه نام گرفتند.

ستاره برزیلی در این‌باره اظهار داشت: مسی بیش از همه شایستگی کسب این عنوان را دارد زیرا فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت.

وی ادامه داد: کریستیانو رونالدو نیز فصل بسیار خوبی داشته و رقابت بین این دو نفر بسیار نزدیک و هیجان‌انگیز است، اما مسی باید مرد سال فوتبال شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ