هوای تهران پس از یک هفته در شرایط سالم قرار گرفت

مهر ۱۳۹۸

مدیرعال شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد ۹۵ در شرایط سالم قرار گرفت.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، یوسف رشیدی با بیان این مطلب افزود: توسط اطلاعات رسیده از ایستگاههای سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون و ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون نسبت به روز قبل در همین ساعت کاسته شده و بر میزان غلظت آلاینده های منواکسید کربن و اوزن افزوده شده است.

وی با بیان اینکه امروز در میزان غلظت آلاینده بی اکسید گوگرد تغییری ملاحظه نمی شود اظهار داشت: به این ترتیب میانگین غلظت تمام آلاینده های به غیر از ایستگاههای دروس شهردار منطقه ۴ امام خمینی پارک رازی و فرمانداری شهر ری به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در سایر ایستگاهها در حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا در شرایط سالم است.

به گفته مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش هواشناسی حاکی از آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و در نواحی مرتفع افزایش ابر و بارش پراکنده است به این ترتیب انتظار می رود شاخص کیفیت هوا به غیر از مناطق پرتردد و شلوغ در سایر نقاط شهر در شرایط سالم باقی بماند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *