وام۲۰ میلیونی مسکن به خانه‌های ۱۲ساله

بینا- رئیس مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن با بیان اینکه وام ۲۰ میلیونی صندوق سپرده‌گذاری مسکن کماکان به خانه‌های ۱۲ سال ساخت تعلق می‌گیرد، گفت: استفاده از اوراق تسهیلات مسکن برای خانه‌های ۲۰ سال ساخت برای ابلاغ به اداره طرح و برنامه بانک مسکن ارسال شد.
به گزارش بینا، ابوالقاسم رحیمی انارکی در پاسخ به این سؤال که آیا بخشنامه‌ استفاده از اوراق تسهیلات مسکن برای خانه‌های ۲۰ سال ساخت ابلاغ شده است، به فارس افزود: به پیشنهاد مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی اوراق تسهیلات به مسکن‌های ۲۰ سال ساخت مصوب و در اختیار اداره طرح و برنامه برای ابلاغ قرار گرفت.
وی ادامه داد: از این پس این اداره طرح و برنامه بانک مسکن است که باید این مصوبه را برای اجرا ابلاغ کند.

* تمام توجیه‌های لازم برای اوراق ۲۰ میلیونی انجام شده است
رحیمی انارکی در پاسخ به این سؤال که برخی از مخالفان این مصوبه اعتقاد دارند که عمر مفید ساختمان در ایران ۳۰ سال است و این مصوبه باعث بالا رفتن قیمت واحدهای مسکونی کلنگی می‌شود، اظهار داشت: در این مصوبه تمام توجیه‌های لازم انجام شده است و مطمئنا با توجه به اینکه عمر مفید ساختمان‌ها در آئین‌نامه ۲۸۰۰ حدود ۵۰ سال تعیین شده طرح این مطالب چندان مناسب نیست.

* وام ۲۰ میلیونی در صندوق سپرده‌گذاری به واحدهای مسکونی زیر ۱۲ تعلق می گیرد
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن در پاسخ به این سؤال که آیا این مصوبه جدید شامل حال وام ۲۰ میلیونی صندوق سپرده‌گذاری بانک مسکن نیز می‌شود، گفت: کماکان وام ۲۰ میلیونی در صندوق سپرده‌گذاری بانک مسکن به واحدهای مسکونی زیر ۱۲ سال ساخت تعلق می‌گیرد.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ