واژگونی مرگبار خودرو نماینده مردم ورزقان

۰۲م آذر ،

واژگونی مرگبار خودرو نماینده مردم ورزقان

عصر خودرو : بر اثر واژگونی خودروی نماینده ورزقان در ۴ کیلومتری خروجی تونل شیبلی به سمت تبریز، همسر و دو فرزند این نماینده در دم جان باختند و دهقان و یکی از پسرانش به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند.

به نقل از ایسنا مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان با اعلام این خبر گفت: با اعلام گزارش وقوع این اتفاق در ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه‌شب به اپراتور فوریت‌های پزشکی تبریز، آمبولانس فوریت‌های پزشکی پایگاه شیبلی به محل اتفاق اعزام شد.
حبیب حسینقلی‌زاده با بیان اینکه متاسفانه در این اتفاق همسر، یک دختر و یک پسر نماینده مردم شهر ورزقان در دم جان باختند، گفت: الله‌وردی دهقان به همراه یکی از پسرانش که به شدت مجروح شده اند، به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند.
الله‌وردی دهقان توانسته، نماینده مردم ورزقان در مجلس نهم و از جبهه متحد اصولگرایان در ورزقان و خاروانا است.
معاون عملیات پلیس راه کشور تخطی از سرعت مطمئنه را سبب واژگونی خودروی سواری نماینده مردم ورزقان و مرگ سه تن از اعضای خانواده‌اش اعلام کرد.
سرهنگ صمد اسفندیاری در تشریح خبر تصادف مرگبار نماینده مردم ورزقان گفت:‌در ساعت ۲۱:۵۱ روز چهارشنبه اول آذر در محور آزادراه زنجان – تبریز کیلومتر ۳ محدوده بستان آباد خودروی سواری پژو پارس این نماینده واژگون می‌شود.
وی با بیان اینکه در این اتفاق سه تن جان خود را از دست می‌دهند، گفت: نماینده مردم ورزقان جزو مجروحان این اتفاق بوده است.
معاون عملیات پلیس راه کشور افزود: بررسی کارشناسان تصادفات پلیس راه نشان داد، تخطی از سرعت مطمئنه سبب بروز این اتفاق بوده است.

پنجشنبه ۲ آذر   ۱۲:۵

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ