واکنش رویانیان درخصوص پرونده بنگر

۰۱م اسفند ،

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مخلص تمام اصفهانی‌ها هستم اما اجازه نمی‌دهم شأن بنگر زیر سؤال برود.

به گزارش ممتازنیوز، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با فارس، پس از مدتی سکوت در خصوص پرونده محسن بنگر و اتفاقات در خصوص این بازیکن در بازی برابر سپاهان و شکایت زردپوشان اظهار داشت: اگر سپاهانی‌ها احساس می‌کنند که بنگر با آمدن به پرسپولیس به آنها بی‌احترامی کرده من از آنها عذرخواهی می‌کنم، از اصفهانی‌های خونگرم و فوتبال‌دوست توقع دارم که هوای بازیکنان خود را در مواقعی که در این تیم می باشند مثل الان و حتی زمانی که از این تیم می‌روند، داشته باشد.

وی افزود: در رسانه‌ها متوجه شدم که بعضی دوستان اصفهانی ما فحاشی‌های بدی به بنگر بازیکن با تعصب و با غیرتی که ۸ سال در سپاهان درخشید و حتی گزینه بهترین بازیکن آسیا شد، داشتند.

رویانیان ادامه داد: ما هرگز فحاشی به هیچ بازیکنی را مخصوصاً تیم حریف تأیید نمی‌کنیم و از سپاهانی‌ها نیز انتظار دارم که بسیار به این موضوع دامن نزنند، من مخلص همه اصفهانی‌ها و تیم خوب و باتکنیک سپاهان هستم اما شرایط روحی و روانی بنگر پس از اتفاقات بازی طوری بود که این مسائل پیش آمده است. آن هم به سبب اینکه به خانواده این بنده خدا بی‌احترامی شده.

وی خاطرنشان کرد: انتظارم از سپاهانی‌ها این است که دنبال جوسازی و این حرف‌ها نباشند، اگر می‌خواهند شکایت کنند و آن را پیگیری کنند حتماً بنگر و باشگاه پرسپولیس نیز در این پرونده ورود خواهند کرد. نباید با یک عکس و بعضی مسائل به بنگری که بسیار خونگرم و با تعصب است تهمت زد. امیدوارم سپاهانی‌ها خویشتن‌داری کنند، اگر می‌خواهند این پرونده را با شکایت پیگیری کنند، آن را در مراجع خود پیگیری کنند که سپس ما هم آن را پیگیری می‌کنیم و از حق خود و بنگر که به او بی‌احترامی‌های بدی شده دفاع می‌کنیم اما ان‌شاءلله اینطور نیست و امیدوارم با وجود مسئولین فهیم سپاهان و هواداران خوبش این پرونده بسته شود تا مدافع حال حاضر پرسپولیس نیز در آرامش فوتبال خود و خدمتش را به پرسپولیس مثل همیشه و مانند همه بازیکنان با تعصب ما دنبال کند. همه بازیکنان ایرانی خانواده خود را دوست دارند و امیدوارم هرگز در ورزشگاه‌ها شاهد اتفاقات تلخ و ناخوشایند و بی‌احترامی به هیچ بازیکنی نباشیم.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *