ورود ۲۵ هزار دانشجو معلم در مقطع کارشناسی پیوسته به دانشگاه فرهنگیان

۱۵ام بهمن ،

IMG_1241.jpg

سرپرست دانشگاه فرهنگیان از ورود ۲۵ هزار دانشجو معلم در مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه خبر داد .

به گزارش سرویس آموزشی ایسنا، دکتر محبی نیا در آئین افتتاحیه دانشگاه فرهنگیان با اشاره به آغاز فعالیت دانشگاه فرهنگیان با حضور ۲۵ هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و ۳۱ هزار دانشجوی کارشناسی ناپیوسته از معلمان آموزش و پرورش در ۱۶ رشته گفت: دانشگاه فرهنگیان از نسل دانشگاه های پیشتاز و تربیت محور محسوب می گردد.

وی افزود: این دانشگاه با رویکرد تامین و توانمندسازی نیروی مورد نیاز آموزش وپرورش ، سرآمدی در آموزش، شایستگی های حرفه ای و توانمند ی در شکوفایی استعداد های دانشجو معلمان ایجاد شده است.

محبی نیا با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان برخوردار از اعضای هیات علمی برجسته ، عامل به عمل صالح و معتقد به جامعه عدل جهانی خواهد بود ، ادامه داد : وظایف چهارگانه این دانشگاه شامل؛ آموزش، آینده پژوهی و آینده شناسی، تربیت نیروی متخصص و سرمایه گذاری برائ تربیت نیروی انسانی آموزش وپرورش است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: برائ هم تراز ساختن این دانشگاه با دانشگاه های دیگر باید به هیات علمی آن توجه ویژه ای شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۴۴ برنامه علمی و مدون برائ اجرا در دانشگاه فرهنگیان طراحی شده است، تصریح کرد: مسوولان دانشگاه فرهنگیان خود را موظف به اجرای سند تحول بنیادین می دانند.

محبی نیا با اعلام اینکه دانشگاه فرهنگیان با تکیه بر ۳۳ سال تجربه مراکز تربیت معلم فعالیت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: جوانان امروز باید تلاش کنند ایران را چنان بسازند کە شهیدان خواستار آن بودند.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ