پاسخ راهنمایی و رانندگی: چند روز بعد از قبولی گواهینامه صادر و ارسال می شود

پاسخ راهنمایی و رانندگی: چند روز بعد از قبولی گواهینامه صادر می شود

بعضی از کاربران از مراحل دریافت گواهینامه رانندگی شکوه دارند و بسیاری از افراد نیز نسبت به تاخیر دریافت گواهینامه هایشان گلایه مند هستند و نمی دانند چند روز بعد از قبولی گواهینامه صادر می شود

برای مثال روزبه در این مورد نوشته: حدود دو ماه از قبولی من در آزمون رانندگی می گذرد اما هنوز گواهینامه ام را دریافت نکرده ام وقتی هم مراجعه می کنم می گویند :صبر کنید!!! پس بالاخره تکلیف ما چیست؟

مدت زمان ارسال گواهینامه به درب منزل

پاسخ راهنمایی و رانندگی مرکز صدور گواهینامه در پاسخ به مشکل مطرح شده می گوید: بهرحال صدور گواهینامه مراحل خاص خودش را دارد و از آن جایی که گواهینامه ها هوشمند هستند کمی صدور آن ها زمان می برد اما بهر حال نهایتا در مدت زمان حداکثر ۱۵ روز تا یک ماه گواهینامه صادر می شود و پس از ارسال به درب منزل به دست متقاضیان خواهد رسید واز این نظر نگرانی خاصی وجود ندارد.

تا این لحظه ۱۵۱نظر ثبت شده
 1. مهسا گفت:

  سلام بر شما
  من تاریخ ٣١ فروردین ٩۶ ازمون شهری رو هم دادم و قبول شدم ولی تا کنون که ۴ تیر ماه هست گواهینامه من صادر نشده و به دستم نرسیده. شیراز هستم و هرچه به اموزشگاه پرسپولیس که دوره هامو اونجا گذروندم مراجعه میکنم میگن امسال اصلا گواهینامه ای صادر نشده!!!!
  ایا همچین حرفی صحت داره؟
  واسه پیگیری کجا برم و چکار کنم؟

 2. حسین مقتدر گفت:

  سلام ۱۰ سال از دریافت گواهینامه ب۱ بنده میگزره دومین باره دارم تمدید میکنم وهمکارم ۱۲ ساله ایشان بعد تمدید پایه دو گرفتن ولی برای من پایه ۳ شد ایشون نه امتهان دادن نه چیزی اموزش ایشون با من یکی بود الان من برای پایه ۲ باید امتهان بدم میخواستم بدونم چرا

 3. مهران گفت:

  سلام من پنجاه روزه از گرفتن گواهینامم گذشته چرا نمیاد هر جا پیگیری میکنم میگن در حال چاپه و نمیاد ……

 4. عماد گفت:

  ظاهرا دلیل تأخیر در صدور گواهینامه های رانندگی، قرارداد مرکز راهور با مخابرات می باشد که از طریق دریافت هزینه خدمات شماره پیگیری ۱۱۰۱۲۰۲۰۱۰ درآمدی حاصل شود.

 5. امیر گفت:

  ۵/۱۱/۹۵ روزه از زمان امتحان گواهینامه میگذره ۱۷/۱۲/۹۵ حتی گواهینامه هنوز صادر هم نشده خدا میدونه کی میخواد ب دسمون برسه ، هیچکسم که جواب گو نیست ، چیکار باید بکنیم؟

نظرتان را در مورد مطلب پاسخ راهنمایی و رانندگی: چند روز بعد از قبولی گواهینامه صادر و ارسال می شود بنویسید