پاسخ زهرا عاملی به حواشی شعرش برای فرزاد حسنی + عکس

چند روز پیش زهرا عاملی با منتشر کردن شعری برای فرزاد حسنی، که بنا بر ادعای برخی سایت ها عاشقانه بوده است، با حواشی جدیدی روبرو شد.

 وی در واکنش به این حواشی نوشت:

 واقعا متاسفم… هیچی نمی تونم بگم جز کشیدن یه آه از ته دل… خدایی وجود داره… مطمئنم که ناظره و بسیار عادل من ترانه ی عاشقانه برای کسی نگفتم صرفا یه ترانه ی ساده بود که به دلیل لطفی که آقای حسنی به شعر بنده داشتن و برای تشکر از تمام چیزایی که در نوجوونی ازشون یاد گرفتم بهشون تقدیم کردم اونم به خواست خودشون…

زهرا عاملی و فرزاد حسنی

شعر زهرا عاملی برای حسنی

فکر نمی کردم مردم ما راحت به یک خانوم متاهل اینجوری حمله کنن و تهمت بزنن دیگه هیچ توضیحی نمی دم و اگه سایت ها ی زرد این تیتر و برندارن و عذرخواهی نکنن از همشون شکایت قانونی می کنم وای خدا کاش می شد برم توو غار زندگی کنم واقعا تحمل این حد از بد بودن رو ندارم. شعر وی برای فرزاد حسنی در عکس زیر آمده است:

 در ادامه وی در پست جدیدتری با انتشار عکسی از خود در کنار همسرش، آورد:

زهرا عاملی و همسرش

زهرا عاملی و همسرش

 پست قبلی رو پاک کردم چون دلم نیومد آبروی کسی رو ببرم.. اما شما شرمنده م کردید فقط در عرض یک ساعت چنان دلم و محکم کردید به این زندگی که خدا می دونه امیدوارم خدا دل تک تکتون و شاد کنه مرسی که نذاشتید احساس تنهایی کنم اینم یه عکس عاشقانه با همسر جان که ازش ممنونم برای صبرش و حمایتش…. همسر زهرا بودن براش فقط دردسره اما مصطفی همیشه عشق و بهم یاد میده…. با تمام وجودم عاشقتونم هیچوقت امروز و یادم نمیره.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ