پاسخ مدیر هتل تیم ملی در کیش به دایی

مدیر کافی‌شاپ هتل ارم کیش گفت: با توجه به پیگیری‌های علی دایی اعلام می‌کنم که بازیکنان پرسپولیس جزو قلیان‌کشان نبودند. ‌

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوز،به نقل از فارس پس از اینکه مدیر کافی‌شاپ هتل ارم کیش در برنامه ۹۰ اعلام کرد که برخی بازیکنان و کادر فنی در حاشیه اردوی تیم ملی امید نسبت به کشیدن قلیان و ندادن پول آن در کافی‌شاپ هتل ارم اقدام کرده‌اند تلفن‌های زیادی به این هتل برای به دست آوردن نام بازیکنان مورد نظر شد.

از همین رو قاسمی مدیر این کافی‌شاپ که با برنامه ۹۰ نیز گفت‌وگو کرد، گفت: من هرگز دوست ندارم دیگر راجع به آن موضوع صحبت کنم اما به دلیل پیگیری‌های انجام شده توسط دایی و پرسپولیسی‌ها باید این را بگویم که بازیکنان پرسپولیس جزو آن بازیکنانی که در رستوران گردان قلیان کشیده‌اند نبودند و منظور من آن دو بازیکن نیست. چون خود پرسپولیسی‌ها می خواستند با بازیکنان‌شان برخورد کنند.

وی افزود: من فقط راجع به پرسپولیسی‌ها می‌خواهم صحبت کنم چون تماس‌های زیادی را گرفته‌اند و خدای ناکرده نمی‌خواستم این بازیکنان دچار مشکل شوند. به همین دلیل می‌گویم که بازیکنان پرسپولیس منظور من نبودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باور کنید پشیمان شدم که در برنامه ۹۰ آن حرف را زدم. فقط به خاطر یک مسئله این کار را کردم آن هم یک بنده خدا به جای حساب کردن صورتحساب کافی‌شاپ، گفت تیم ملی مگر پول قلیان و این حرف‌ها را می‌دهد شما باید آرزویتان باشد بازیکنان تیم ملی اینجا بیایند. به همین دلیل من هم خواستم با حرف زدن در ۹۰ فقط جواب آنها را بدهم.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *