پیشنهاد ساخت فیلم انتخاباتی از سوی سه نامزد / جعفری جوزانی: هنوز به توافق نرسیده‌ایم

۰۶اردیبهشت،

مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینما و تلویزیون احتمال ساخت فیلم انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری را تایید کرد.

پیش از این در بعضی از پایگاه اینترنتی‌های خبری اعلام شده بود که جعفری جوزانی با توافقات صورت گرفته قرار است فیلم انتخاباتی تیم دولت را بسازد، اما جوزانی در عین تکذیب نکردن این خبر آن را تایید هم نکرد و فقط به گفتن احتمال ساختن فیلم انتخاباتی یکی از نامزدها بسنده کرد.

به گفته جعفری جوزانی تا به امروز سه نفر از نامزدهای انتخابات خرداد امسال به او پیشنهاد ساخت فیلم انتخاباتی در جریان رقابت‌های انتخاباتی را  داده‌اند، اما سرنوشت این پیشنهادها همچنان نامشخص است.

جوزانی ادامه داد: «هنوز با هیچ کدام از این سه نامزد انتخابات برای شرکت در تیم تبلیغاتی او و ساختن فیلم انتخاباتی به توافق نرسیده‌ام.»

بازار شایعات ورود سینمایی‌ها به عرصه انتخابات با نزدیک شدن به روز ۲۴ خرداد، روز به روز در حال داغ‌تر شدن است. پیش از این از احتمال ساخت فیلم انتخاباتی حسن روحانی، یکی دیگر از نامزدهای انتخابات توسط فریدون جیرانی هم سخن گفته شده بود. احتمالی که فریدون جیرانی چند روز پیش در گفتگو با تسنیم نه آن را تایید و نه رد کرد.
 

۵۸۵۸

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *