کسر طلب ۱۳۵ میلیونی کوشکی از استقلال/ جریمه بازیکنی که در رختکن را شکست

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدیدی را در مورد تخلف باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان لیگ برتری به شرح زیر اعلام کرد:

پرداخت قرارداد ۱۳۵ میلیون تومانی کوشکی
بر اساس رای نهایی کمیته انضباطی باشگاه استقلال به پرداخت مبلغ یکصد و سی و پنج میلیون و هشتصد و نوزده هزار تومان به بیژن کوشکی محکوم شده است و با توجه به پذیرش باشگاه و قطعیت رای، مبلغ اعلام شده از محل درآمدهای باشگاه در سازمان لیگ برتر کسر و به بازیکن پرداخت خواهد شد.

 جریمه استقلال و مس سرچشمه
کمیته انضباطی تیم‌های مس سرچشمه و استقلال تهران را به دلیل تاخیر در ورود بازیکن‌شان به زمین امسال در روز بیستم فروردین‌ماه سال جاری اعلام کرد که طبق گزارشات داور و نماینده ناظر این بازی، هر یک از تیم‌های استقلال و مس سرچشمه به ترتیب ۴ و ۲ دقیقه تاخیر داشته اند و بر همین اساس باشگاه استقلال به ازای این تاخیر، یک میلیون و دویست هزار تومان و مس سرچشمه به پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار تومان محکوم شدند.

جریمه ۵ میلیون تومانی شاهین
طبق گزارشات داور و نماینده ناظر دیدار تیم‌های شاهین بوشهر و نفت تهران در تاریخ ۱۹ فروردین ۹۱، تماشاگران منتسب به شاهین بوشهر تخلفاتی را انجام دادند. به همین دلیل باشگاه شاهین بوشهر مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه شد.

 احضار علی افضل به کمیته انضباطی
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند بر اساس شکایت مدیرعامل باشگاه فولادماهان اصفهان به کمیته انضباطی احضار شده است. علی افضل سرمربی تیم گیتی پسند باید روز ۱۷ اردیبهشت در محل کمیته انضباطی حاضر شود. این شکایت به خاطر درج چندین مصاحبه افضل علیه باشگاه فولادماهان به کمیته انضباطی ارسال شده است.

 شکایت متوسل زاده از راه‌آهن
جلسه رسیدگی به طلب امین متوسل زاده که از باشگاه راه‌آهن شکایت کرده است، دهم اردیبهشت در کمیته انضباطی برگزار خواهد شد. عدم حضور طرفین مانع رسیدگی نیست و خود متوسل‌زاده و یا مدیرعامل یا نماینده باشگاه راه آهن در جلسه می‌بایست، حضور داشته باشند.

شکایت سنجری از مس سرچشمه
محمود سنجری سرمربی فصل پیشین مس سرچشمه به خاطر اینکه هنوز پاداش صعود به لیگ برتر را از باشگاه مس سرچشمه نگرفته، از این باشگاه شکایت کرده است. به همین دلیل ۱۲ اردیبهشت‌ماه وی به همراه مدارکش و مدیرعامل با نماینده باشگاه باید در جلسه رسیدگی حضور داشته باشند. عدم حضور طرفین مانع رسیدگی نیست.

طلب ۸ میلیونی نیسانی از شهرداری
بر اساس شکایت محسن نیسانی، بازیکن پیشین باشگاه شهرداری تبریز در فصل گذشته، ارائه مدارک و جلسات رسیدگی مبنی بر طلب این بازیکن از باشگاه، اظهارات مدیران و نمایندگان باشگاه و همچنین دیگر موارد لازم، باشگاه شهرداری تبریز به پرداخت مبلغ ۸ میلیون تومان به محسن نیسانی محکوم می شود.

جریمه دو بازیکن صنعت نفت آبادان
بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی تیم‌های صبای قم و صنعت نفت آبادان که روز ۱۹ فروردین ۹۱ برگزار شد، پس از پایان بازی و سوت داور، مصطفی صبری نسبت به داور بازی مرتکب تخلفاتی شد. همچنین عباس مرداسی دیگر بازیکن این تیم هنگام ورود به رختکن با ضربه پا درب رختکن را شکست و به ورزشگاه یادگار امام قم خساراتی وارد کرد که بر همین اساس، صبری به دو جلسه محرومیت از همراهی صنعت نفت آبادان و پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی و همچنین عباس مرداسی به توبیخ کتبی و پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به خاطر تخلفات تماشاگران دو تیم در بازی، هر دو باشگاه به پرداخت جریمه ۳۰ میلیون ریالی محکوم می‌شوند.

جریمه مربی فولاد سپاهان اصفهان
بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی تیم‌های ملوان انزلی و سپاهان در تاریخ ۱۹ فروردین در انزلی، تونچی مردو مربی سپاهان در دقیقه ۸۴ به دلیل اعتراض به داور اخراج شد اما پس از اخراج هم تخلفاتی انجام داد که به توبیخ کتبی و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *