کمال تبریزی هم با مویایل فیلم می‌سازد

۲۳ام بهمن ،

به گزارش خبرآنلاین، کمال تبریزی قرار است با استفاده از تلفن همراه برای بخش غیر رقابتی «نگاه هنرمند» در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم بسازد.
 

این نویسنده و کارگردان که کارگردانی فیلم‌های «خیابان‌های آرام» ، «دونده زمین»، «پاداش»، «همیشه پای یک زن در میان است»، «یک تکه نان»، «مارمولک» ، «فرش باد» ،«گاهی به آسمان نگاه کن» ، «لیلی با من است» و.. را در پرونده کاری خود دارد این بار دست به موبایل می‌شود تا توانایی خود را در ساخت فیلم با تلفن همراه نشان دهد.
 

تبریزی که مجموعه‌های تلویزیونی «سرزمین کهن»،«دوران سرکشی» ، «قصه‌های رودخانه» ، «سریال شهریار» را کارگردانی کرده، تاکنون پنج سیمرغ بلورین از جشنواره‌های مختلف سینمایی فجر را به خانه برد و چهار بار نیز کاندید دریافت سیمرغ بلورین این جشنواره بوده است.
 

تندیس زرین فیلم منتخب انجمن نویسندگان و منتقدان برای فیلم «فرش باد» و «مهر مادری»، کاندید لوح زرین بهترین کارگردان سال برای فیلم «فرش باد» و جوایز چندین دوره فیلم سال از دیگر موفقیت‌های آثار این هنرمند است.
 

در بخش نگاه هنرمند رضا کیانیان، حبیب رضایی، مهناز افشار و پیمان معادی نیز حضور دارند. این بخش با حضور ۱۰ چهره سرشناس هنری در اردیبهشت ۹۲ برگزار می‌شود.
 

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در تهران ودیگر استان‌های کشور برگزار می‌شود.
 

۵۸۲۴۴

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *