گلشیفته فراهانی: روی بدنم اسید پاشیدند!+عکس

۰۱م اسفند

وقتی می‌خواستم از ایران خارج شوم، پدرم سبب من از این کار را درک نمی‌کرد. به نظرش من همچنان می‌توانستم فیلم‌هایی کە دوست دارم را بازی کنم. بعد از ماجرای جایزه سزار، پدرم بی سروصدا نمایشی کە می‌خواست اجرا کند را به هم زد. اما اکنون او حامی من است و می‌گوید: « اگر تو بسوزی، همه ما با تو خواهیم سوخت

ممتازنیوز: گلشیفته فراهانی در گفت و گو با مجله فرانسوی «ابزرواتور» خود را یک مبارز خطاب می کند! این نشریه فرانسوی نیز در مقاله ای در مورد گلشیفته می نویسد « بازیگری کە با ایران مبارزه می کند»

به گزارش انتخاب، این بازیگر سابق سینمای ایران کە اخیراً با فرح پهلوی همسر دیکتاتور معدوم ایران عکس یادگاری انداخته، در این گفت و گو از فعالیت‌های خود به عنوان بازیگر می‌گوید و اینکه اصغر فرهادی، وقتی او را در فستیوال برلین دیده، مجبور شده با او حرف نزند.

به نظر این بازیگر کە ظاهراً غرق در توهماتش است، او «اکنون به یک تهدید» تبدیل شده است!

وی در مورد بازی در فیلم سنگ صبور کە حاوی صحنه های غیراخلاقی است، می‌گوید: زن داستان، از این مرد برائ آزاد کردن خود استفاده می‌کند و من از این نقش برائ آزاد کردن خودم استفاده کردم!

این بازیگر سینما ادامه می‌دهد: « وقتی می‌خواستم از ایران خارج شوم، پدرم سبب من از این کار را درک نمی‌کرد. به نظرش من همچنان می‌توانستم فیلم‌هایی کە دوست دارم را بازی کنم. بعد از ماجرای جایزه سزار، پدرم بی سروصدا نمایشی کە می‌خواست اجرا کند را به هم زد. اما اکنون او حامی من است و می‌گوید: « اگر تو بسوزی، همه ما با تو خواهیم سوخت.»

 

تصویری تازه از بهزاد فراهانی و دخترش

او اشاره ای به واکنش پدرش بهزاد فراهانی در مورد تصاویر غیراخلاقی اش در کلیپ سزار و بعضی فیلم های سینمایی نکرده است ، اما آنطور کە خود او روایت می کند ظاهراً آقای فراهانی «اکنون حامی» اوست!

همچنین گلشیفته فراهانی در گفت و گو با مجله اکسپرس در رابطه خود با این شخصیت می‌گوید: «این شخصیت مجبور است بر بالین همسرش بنشیند و از او مراقبت کند و در این حین آغاز به گفتن رازهای شرم آور خود می‌کند.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب» Entekhab.ir، او ادامه می دهد: برائ بسیار از مسلمان‌ها، حرف زدن با شوهر غیرقابل تصور و ممنوع است!

وقتی خبرنگار از گلشیفته می‌خواهد کە خودش داستان را روایت کند، او می‌گوید: « سال ۱۹۹۹، دقیقا در سال‌های ریاست جمهوری محمد خاتمی، من داشتم در یکی از خیابان‌های تهران قدم می‌زدم،. ۱۶ سال داشتم، گرمای هوا ۴۰ درجه بود و من شال سبکی بر سر داشتم.

او در ادامه خاطره سازی های خود برائ فضاسازی علیه ایران در خارج از کشور می گوید: آن روز یک آدم بنیادگرا به پشت من اسید پاشید. بدن من سوخت و شوکه شده بودم!

 

گلشیفته بدون اینکه بگوید چرا امروز به بیان چنین خاطره ای روی آورده، چنین خاطره خود را به چایان می رساند کە «تا یک سال و نیم بعد از آن، من لباس پسرانه می‌پوشیدم، موهای سرم را می‌تراشیدم و صدایم را کلفت کرده بودم»!!

ظاهراً خانم فراهانی از تجلیل رسانه های غربی و درخواست های مکرر مصاحبه، چنان لذتی برده کە برائ بیش از پیش دیده شدن، از بیان هر حرفی اجتناب نمی کند، حتی اگر این سخنان به ضرر وجهه مردم و کشورش (!؟) باشد.


..
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. لات گفت:

    خاک تو سر اعتقادات پوسیدتون.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ