۱۰ روز خدمات رسانی به مناطق محروم

بهمن ۱۳۹۸
ممتاز نیوز: همزمان با مناسبت دهه کرامت و هفته دفاع مقدس بیمارستان صحرایی استان گیلان در مناطق محروم که از تاریخ ۲۴ شهریور آغاز شده به مدت ۱۰ روز خدمات رایگان ارائه می دهد.

دکتر پور عباسی، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گیلان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران از راه اندازی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم این استان خبر داد و گفت: همزمان با مناسبت دهه کرامت و هفته دفاع مقدس برپایی بیمارستان صحرایی استان گیلان در مناطق محروم عارلو خورگام (رودبار) که از تاریخ ۲۴ شهریور آغاز شده و تا پایان روز ۳ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی به خدمت رایگان ارائه شده در این بیمارستان صحرایی اشاره کرد و افزود: این بیمارستان صحرایی دارای رشته های درمانی همچون جراحی، اطفال زنان داخلی پوست چشم پزشکی ارتوپدی قلب و عروق عفونی گوش و حلق و بینی است همچنین در طی این ۱۰ روز خدمات رایگان شامل ویزیت عمومی تخصصی رادیوگرافی جراحی توزیع دارو ارائه می گردد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گیلان بیان کرد: هم اکنون علاوه بر ارائه خدمات رایگان آموزش هایی را در خصوص مسائل بهداشتی و بمیاری های شایع پوستی منطقه ای به مردم داده می گردد.

پور عباسی در پایان خبر داد: در این راستا روز جمعه مورخ ۲۹ شهریور ماه از ۷۰ خانم نیاز به تست پاپ اسمیر دارند نمونه برداری می گردد.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ