۵راه برائ استفاده مجددازلباسهای پاییزی

۰۵م آذر ،

می توانید از پارچه های ابریشمی و مخصوصا به رنگ سبز ابریشمی و یا اصطلاحا به رنگ ارتشی استفاده کنید. پارچه های کتانی زبر و راه راه بسیار مناسب می باشد.

در اینجا ۵ روش را برائ شما بیان کرده ایم که با استفاده از آنها می توانید لباسهای پیشی خود را مطابق با مد روز تعمیر کرده و از آنها دوباره استفاده کنید. در آمریکا بیشتر مردم هنگام آغاز فصل پائیز لباسهای خود را با این روش ها به مدل دیگری درآورده و با بها ی کمتری نسبت به خریدن دوباره ی لباس از آنها استفاده می کنند.

۱ – پوشیدن لباس های قرمز رنگ و آتشین در این فصل
استفاده از لباسهای قرمز رنگ و اصطلاحا شرابی رنگ در این فصل از زرق و برق بسیاری برخوردارخواهد بود و به جذابیت لباس شما در این فصل می افزاید و ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم. احتیاجی به خریدن کت ها و یا ژاکت های گران قیمت نمی باشد می توانید بر روی ژاکت های پیشی خود یک شال قرمز رنگ و یا روسری هایی به رنگ خرمایی مایل به قرمز بیاندازید. همچنین می توانید از جوراب هایی استفاده کنید که لبه های آن قرمز رنگ می باشد.حتی لاک ناخن هایتان را هم می توانید قرمز بزنید.

استفاده از شال گردن های کشباف بسیار گرم و بسیارزیبا

استفاده از رژلب هایی به رنگ صورتی، بنفش در این فصل پیشنهاد می گردد.

۲ – کیف های پائیزه
لزومی ندارد حتما کیف های گران قیمتی را خریداری کنید .نکته ی مهم آن است که استفاده از کیف هایی که بتوان آنها را به صورت چپ انداخت پیشنهاد می گردد چرا که استفاده از این کیف ها در این فصل بسیار راحت می باشد.

کیف های کلاسیک
کیف های کلاسیک ساده ای که رنگ آنها برخلاف رنگ لباسها که گفتیم باید پررنگ باشد به رنگهای روشن و ملایم می باشند.

۳ – انواع یقه ها
می توانیم به لباس های پیشی خود یقه بدوزیم و کاملا مدل آنها را عوض کنیم. در این روش از پارچه هایی به رنگ مخالف رنگ لباس برائ دوختن و اضافه کردن یقه به لباس استفاده می کنیم. به طور مثال اگر لباس سفید است از پارچه ای به رنگ مشکی برائ اضافه کردن یقه به آن استفاده می کنیم. دکمه های لباس هم باید به رنگ یقه باشند. این یقه ها به لباس شما وصل می شوند و دورتا دور یقه و در واقع گردن شما از جذابیت بیشتری برخوردار می شوند.

یقه های که به صورت لبه ی تزئینی به لباس دوخته می شوند.

به ژاکت ها و لباس های خود می توانید یقه هایی را مانند یقه های مردانه که نوک تیز می باشند بدوزید.

از یقه هایی دالبردار به رنگ روشن و شاد برائ لباس های مجلسی و لباس های شب استفاده می گردد و دور تا دور یقه اضافه می شوند.

۴ – استفاده مجدد از چکمه های قدیمی تان
لزومی ندارد که حتما هر ساله در این فصل چکمه و یا بوت بخرید بلکه با استفاده از یکسری وسایل که در زیر آن را برائ شما معرفی کرده ایم به راحتی می توانید چکمه های خود را دوباره نو کرده و از آنها استفاده کنید.

براق کننده کفش :
یک کیف محتوی یکسری تجهیزات کامل برائ براق کنندگی کفشهایتان

۵ – استفاده از پارچه های پشمی و یا ابریشمی در این فصل
می توانید از پارچه های ابریشمی و مخصوصا به رنگ سبز ابریشمی و یا اصطلاحا به رنگ ارتشی استفاده کنید. پارچه های کتانی زبر و راه راه بسیار مناسب می باشد. لباس هایی با پارچه های ارتشی که ضد آب می باشند بدوزید. این مدل لباس ها بدون آستین و یقه های آن اسکی می باشد.

ژاکت های یقه اسکی
ژاکت های یقه اسکی که برائ لاغر اندام ها پیشنهاد می گردد و آستین های آن بلند می باشد و از رنگ های شاد برائ این مدل لباس ها استفاده می گردد.

لباسی با آستین های یراق دوزی شده
لبه آستین ها را با پارچه هایی به رنگ تیره و مات یراق دوزی کرده که این کار لباس شما را کاملا جذاب و بسیارزیبا می کند.

parsianforum.com

ممتازنیوز – مد و لباس
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ