آخرین تصاویر یک دختر ۱۳ ساله قبل از مرگش +عکس

آخرین تصاویری که یک دختر ۱۳ ساله قبل از مرگش در طوفان سندی گرفت رسانه ای شد.ملت ایران: آخرین تصاویری که یک دختر ۱۳ ساله قبل از مرگش در طوفان سندی گرفت رسانه ای شد.
این دختر ۱۳ ساله در طوفان سندی که سهمگین ترین طوفان در صد سال اخیر امریکا لقب گرفته است کشته شد. در این طوفان پدر این دختر مفقود شده است و مادرش به شدت مجروح است و در بیمارستان بستری است.

این دختر شجاع که “آنجلا درش” نام دارد با شروع طوفان تصویر برداری را آغاز کرد ، اگرچه هواشناسی این منطقه از نیویورک بارها اعلام کرده بود که ساکنین منطقه سریعا خانه های خود را ترک کنند اما این خانواده جزو معدود خانواده هایی بودند که در منطقه ماندند.
همسایه ها میگویند سال پیش این خانواده هنگام طوفان خانه شان را ترک کردند اما زمانیکه بازگشتند تمام اموال آنها به سرقت رفته بود و آنها برای جلوگیری از تکرار این اتفاق این بار خانه را ترک نکردند. خانه آنها درست در قلب طوفان واقع شده بود و این دختر با شروع طوفان از خانه خارج شد تا به ثبت تصاویر بپردازد اما با سقوط یک درخت او جانش را از دست داد.


مرگ او تاثیر عمیقی بر مردم این منطقه داشته است و تصاویر او به همراه تصاویری که قبل از مرگش تهیه کرده بود را در اینترنت قرار دادند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *