آخرین وضعیت پروازها در کشور

پرتال خبری ممتاز نیوز:بارش سراسری برف از شب گذشته، هواپیماهای فرودگاه مهرآباد را زمین‌گیر کرد.آخرین وضعیت پروازها در کشور

  تا لحظه مخابره این خبر هیچ کدام از پروازهای داخلی از مبدا‌ تهران انجام نشده است. نبود دید کافی در شرایط برف و کولاک و استاندارد نبودن شرایط جوی برای انجام پروازها از جمله مهمترین دلایل این اتفاق است.

از صبح امروز پروازهای برخی شرکت‌ها لغو یا با تاخیر مواجه شده است. به طور مثال پروازهای شرکت ایران ایرتور به مقصد یزد و اهواز، پرواز شرکت آتا به مقصد تبریز، پرواز قشم‌ایر به مقصد اصفهان، پرواز شرکت ایران‌ایر به مقصد اهواز، پرواز شرکت معراج به مشهد و همین‌طور پرواز شرکت کیش ایر به اصفهان لغو شد. سایر پروازها نیز با تاخیر مواجه شده است.

البته جدیدترین گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که تعدادی از شرکت‌ها در حال تحویل گرفتن بار مسافران و انجام فرایند صدور کارت بلیط پرواز هستند.

سرانجام ساعت ۹:۲۰ پس از پاکسازی باند فرودگاه، نخستین هواپیما از زمین بلند شد. در حال حاضر وضعیت پروازها تقریبا به حالت عادی بازگشته و شرکت‌هایی که پرواز در آنها با تاخیر اعلام شده بود، مشغول صدور کارت پرواز و همچنین جابجایی مسافران هستند.

اخبار رسیده حاکی از آن است که وضعیت پروازهای خارجی فرودگاه امام (ره) نیز مشابه وضعیت مهرآباد است. این فرودگاه دارای چند پرواز تاخیری بوده که از ساعت ۸ صبح روال عادی خود را از سر گرفته است.با اخبار سایت خبری ممتاز نیوز همراه باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *