« آرایش غلیظ » برای کسب مجوز به ارشاد رفت

ممتازنیوز:

fbf2db9b532f9bf3353446534463549c068143ea8226031

حمید نعمت الله از ارائه فیلمنامه فیلم تازه اش “آرایش غلیظ” برای صدورپروانه ساخت خبر داد و اعلام کرد این فیلم با مضمون اجتماعی را آبان ماهکلید خواهد زد.

حمید نعمت الله نویسنده وکارگردان سینما و تلویزیون که از آخرین ساخته سینمایی او “بی پولی” پنج سالمی گذرد، درباره تازه ترین اثر سینمایی اش به خبرنگار مهر گفت: منتظر صدورپروانه ساخت فیلم سینمایی جدیدم با عنوان “آرایش غلیظ” هستم. فیلمنامه اینکار را که مضمونی در حوزه روابط انسانی دارد با همراهی هادی مقدم دوستنوشته ام.

وی افزود: حدود سه هفته پیش فیلمنامه را برای صدور پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه کرده و در این فرصت پیش تولید فیلم را نیز به تهیه کنندگی سعید سعدی آغاز کرده ایم.

سازنده سریال به یاد ماندنی “وضعیت سفید” با بیان اینکه اگر مجوز ساخت داده شود فیلمبرداری فیلم اوایل آبان آغاز می شود، یادآور شد: فیلمبرداری ما طی ۵۰ جلسه در چند شهر مختلف و تهران انجام می شود و نقش های اصلی یک زن و یک مرد جوان هستند.

نعمت الله در پاسخ به اینکه آیا در این فیلم از بازیگرانی که سابقه همکاری با آنها را دارید استفاده می کنید یا خیر؟ تأکید کرد: به ایفاگران شخصیت های فیلم فکر شده و با آنها در حال گفتگو هستیم، اما هنوز حضور کسی قطعی نشده است. در این فیلم پرکاراکتر، هم از بازیگرانی که در فیلم هایم بوده اند و هم از چهره های دیگر استفاده خواهیم کرد.

کارگردان فیلم سینمایی”بی پولی” درباره حضور در جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: قصد داریم “آرایش غلیظ” را به جشنواره برسانیم و به محض گرفتن پروانه ساخت وارد قرارداد با عوامل و بازیگران می شویم.

مهر


اخبار ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *