آگهی استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی (مسئول فنی) { آخرین مهلت : ۱۱ شهریور }

""

اطلاعیه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی (مسئول فنی)

با توجه به ابلاغ دستورالعمل و مقررات اجرایی گلخانه ها (نظام گلخانه ای کشور) توسط معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی و طبق هماهنگی های انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی برای اجرای تشریفات نظام گلخانه ای توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی و بر اساس مصوبه مورخه۲۶ تیرماه ۹۲ شورای سازمان، در نظر است تعدادی کارشناس پس از قبولی درآزمون کتبی و طی دوره آموزشی به عنوان مسئول فنی واحدهای تولید محصولات گلخانه ای و پرورش قارچ خوراکی انتخاب گردند.

شرایط عمومی واختصاصی:

الف- عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان رضوی (اعضایی‌که تاریخ اعتبار کارت عضویت آنها به اتمام رسیده به شرط تمدید عضویت، می‌توانند در آزمون شرکت نمایند)

ب) بومی شهرستان موردتقاضا

ج) دارابودن دانشنامه کارشناسی وبالاتر در گرایش های تحصیلی مرتبط شامل : زراعت و اصلاح نباتات، تولیدات گیاهی، باغبانی، گیاهپزشکی، ترویج و آموزش کشاورزی، خاکشناسی، آبیاری، ماشین های کشاورزی و صنایع غذایی.

(اعضاء دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته صنایع غذایی صرفا می توانند به عنوان مسئول فنی واحدهای قارچ همکاری نمایند.)

د) دارابودن کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای آقایان

هـ) داشتن فرصت کافی جهت انجام امور محوله (شاغلین هم با رعایت شرایط اعلام شده می توانند متقاضی این فعالیت باشند.)

و) داشتن سوابق تجربی مرتبط با گلخانه و واحدهای پرورش قارچ

ز) داشتن رتبه بندی مشاوره یا فنی مزرعه در رشته های تحصیلی مربوطه از نظام مهندسی

ح) ناظرین گلخانه و واحدهای قارچ در اولویت جذب مسئول فنی قرار نمی گیرند

مراحل برگزاری آزمون :

۱- آزمون علمی: به منظور سنجش اطلاعات و دانسته‌های متقاضیان، آزمون علمی روز جمعه مورخ ۸ شهریور ۹۲ راس ساعت ۱۰ صبح در مکانی که متعاقبا اعلام می گردد، برگزار خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون، روز پنجشنبه مورخ ۷ شهریور ۹۲ در محل سازمان نظام مهندسی توزیع خواهد شد.(ضمنا از ساعت ۸ الی ۳۰/۹ در محل برگزاری آزمون که متعاقباَ اعلام خواهد شد، نیز کارت ورود به جلسه توزیع خواهد گردید).

تبصره۱: اسامی واجدین شرایط شرکت در آزمون کتبی (بعد از اتمام ثبت نام و بررسی مدارک) روز سه شنبه مورخ ۵ شهریور ۹۲ از طریق سایت سازمان به نشانی: www.razavi-agri-eng.ir اعلام خواهد شد.

تبصره۲: سؤالات آزمون به صورت تستی و از منابع معتبر علمی با تاکید بر چگونگی تولید محصولات گلخانه ای (سبزی و صیفی، گل و گیاهان زینتی و قارچ خوراکی) خواهد بود.

منابع آزمون شامل:۱)منابع علمی معتبر مرتبط با تولید سبزی و صیفی، گل و گیاهان زینتی خارج از فضل

۲- منابع علمی معتبر مرتبط با پرورش قارچهای خوراکی

۳- نظام گلخانه ای کشو(نشریات ۴۷۲ و ۴۷۴)

تبصره۳: نتیجه آزمون کتبی آخر وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۱ شهریور ۹۲ در سایت سازمان نظام مهندسی به نشانی: www.razavi-agri-eng.irو تابلو اعلانات سازمان نظام مهندسی درج و برای رابطین سازمان در شهرستانها اعلام خواهد شد (ضمنا حدنصاب قبولی در آزمون کتبی، کسب حداقل ۵۰% امتیاز آزمون علمی خواهد بود).

(۲کارشناسان پذیرفته شده در آزمون علمی، ملزم به شرکت در دوره آموزشی و موفقیت درآزمون پایان دوره می باشند. زمان و شرایط شرکت در این دوره متعاقبا اعلام خواهد شد.

۴- آن دسته از متقاضیانی که تاکنون رتبه بندی نشده اند، ضرورت دارد برای رتبه بندی اقدام و گواهی تکمیل پرونده رتبه بندی را ضمیمه مدارک ثبت نام در آزمون نمایند.

نکات مهم:

۱- متقاضیانی که از سازمان نظام مهندسی، گرید مشاوره یا مهندسین فنی مزرعه دریافت نموده اند در صورت داشتن سایر شرایط و به شرط قبولی در آزمون کتبی در اولویت می باشند.

۲- پذیرش متقاضیان بصورت شهرستانی خواهد بود.

نحوه ثبت نام:

داوطلبان متقاضی لازم است فرم ثبت نام(اسکن شده رنگی) را تکمیل و همراه با سایر مدارک(اسکن شده رنگی) مشروحه ذیل در قالب CDحداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۳۱ مرداد ۹۲ با پست پیشتاز به آدرس دبیرخانه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی واقع درمشهد، خیابان راهنمایی، نبش خیابان ابوسعید ابوالخیر، صندوق پستی۴۸۴-۷۳۵ ارسال نمایند.

مدارک موردنیاز:

۱- تکمیل فرم ثبت نام (اسکن شده رنگی)

۲- یک قطعه عکس ۴×3 (اسکن شده رنگی)

۳- تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای آقایان (اسکن شده رنگی)

۴- تصویرکارت عضویت (پشت ورو) (اسکن شده رنگی)

۵- ارائه مدارک دال بر سوابق مفید کاری(سرباز سازندگی، طرح کارورزی،سوابق مرتبط با فعالیت در گلخانه، سابقه در بخش کشاورزی)، بومی منطقه (اسکن شده رنگی)

۶- خانواده های محترم ایثارگران(شامل جانبازان، آزادگان و خانواده محترم شهدا) با ارائه معرفی نامه معتبر (اسکن شده رنگی)

۷- اصل فیش واریزی به مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال به حساب مهرگستر ۴۷۴۱۸۲۳ نزد بانک کشاورزی میدان راهنمایی به نام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی (اسکن شده رنگی)

۸- گواهی تکمیل پرونده رتبه بندی از رابط نظام مهندسی شهرستان (در صورت نداشتن رتبه) (اسکن شده رنگی)

تبصره۴:مقاضیانی که عضو سازمان بوده ولی هنوز کارت عضویت آنها صادر نگردیده، لازم است شماره نظام مهندسی خود را به صورت خوانا در فرم ثبت نام قید نمایند.

در صورت عدم شرکت در آزمون، هزینه ثبت نام مسترد نخواهد شد. ضمنا مدارک ثبت نام کلیه متقاضیان در پرونده آنان بایگانی خواهد شد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *