آیا جنیفر لوپز برای چهارمین بار ازدواج می کند؟ + عکس

www.parsnaz.ir - آیا جنیفر لوپز برای چهارمین بار ازدواج می کند؟ + عکس

این ستاره ۴۲ ساله موسیقی پاپ از هفته گذشته به همراه دوست پسرش” کاسپر اسمارت” در پاریس به سر میبرد.او بعد از جدایی از “مارک انتونی” همواره در معرض شایعات فراوانی در ارتباط با رابطه اش با مردان بوده ست . اخیرا اخباری در مورد نامزدی او با این پسر ۲۴ ساله به گوش میرسید . این شایعات  از آنجا شروع شد که این دو هفته گذشته در پاریس همواره در حال خرید و گشت و گذار دیده شدند تا اینکه در روز حضور درمراسم جشنواره مد پاریس جنیفر لوپز با انگشتری الماس نشان در دست چپ روی فرش قرمز ظاهر شد و همه نگاه ها را به این مسئله جلب کرد.

www.parsnaz.ir - آیا جنیفر لوپز برای چهارمین بار ازدواج می کند؟ + عکس
بعد از این برنامه همه با شک درمورد نامزد شدن او  و “کاسپر اسمارت” صحبت میکردند تا اینکه وی در وب سایت اختصاصی اش خطاب به همه طرفدارانش نوشت: شایعات پیرامون نامزدی ام را شدیدا تکذیب میکنم. هرگز باور نکنید انگشتری که در دست داشتم حلقه نامزدی من بود.گفته میشود این جوان ۲۴ ساله دیوانه وار عاشق این خواننده معروف شده است و علاوه بر اینکه جنیفر لوپز عشق او محسوب میشود دوست او نیز هست .

جنیفر لوپز در مقابل سوال خبرنگاران در این مورد گفته است: دوست ندارم مسائل خصوصی ام را بازگو کنم. تنها میتوانم بگویم کاسپر بسیار جذاب و دوست داشتنی است.به گزارش پارس ناز رابطه آنها اوایل سال ۲۰۱۱ درست چند وقت بعد ا ز جدایی لوپز از مارک آنتونی به صورت علنی آغاز شد.لوپز تا کنون سه ازدواج ناموفق در کارنامه زندگی اش داشته است که مربوط به ازدواج او با مارک آنتونی در سال ۲۰۰۴ و اوکان نوآ ۱۹۹۷ و کریس جود در سال ۲۰۰۱ است.

  کارینا کاپور بازیگر زیبای هند مانکن شد + عکس
  زندگی خواننده ای ایرانی که بازیگر شد + عکس
  بازیگر معروف جوان که می خواهد بچه دار شود + عکس


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *