آیا گلکسی نوت ۲ سامسونگ ماه آینده معرفی می شود؟

به هر حال همه این ها اطلاعاتی است که طبق معمول و قبل از معرفی یک دستگاه مهم منتشر می شود و فقط با گذشت زمان می توان به اطلاعاتی بهتر و مطمئن تر دست یافت.

مدتی است که شایعات و اخباری منتشر شده است که از تولید و عرضه گلکسی نوت ۲ توسط سامسونگ حکایت دارد. دستگاهی که انتظار می رود دارای صفحه نمایش نشکن ۵.۵ اینچی و البته پیشرفت هایی نسبت به مدل اول خود باشد.

از دیگر ویژگی های Samsung Galaxy Note 2 که تاکنون به آنها اشاره شده (ولی هنوز تایید نشده اند) می توان به یک دوربین بهتر نسبت به نوت ۱، احتمالا ۱۲ یا ۱۳ مگاپیکسلی اشاره کرد. اما براساس گزارش هایی که امروز منتشر شد این احتمال وجود دارد که شرکت سامسونگ در رویداد IFA در برلین که از ۳۱ آگوست آغاز می شود، این دستگاه خود را معرفی نماید.

این بدان معناست که سامسونگ گلکسی نوت ۲ در حدود ماه سپتامبر آینده برای فروش عرضه خواهد شد. انتظار می رود که سامسونگ در این دستگاه از پردازنده ۴ هسته ای Exynos خود بهره ببرد. به هر حال همه این ها اطلاعاتی است که طبق معمول و قبل از معرفی یک دستگاه مهم منتشر می شود و فقط با گذشت زمان می توان به اطلاعاتی بهتر و مطمئن تر دست یافت.

منبع: پی سی وار


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *