آیت اللهی:تمرینات تیم ملی هم بعد از افطار است/اردوی شاگردان کروش در مجارستان

نایب رییس فدراسیون فوتبال از برگزاری اردوی مردادماه تیم ملی در مجارستان خبر داد. سیدمحمدهادی آیت‌الهی درباره مکان برگزاری اردوی اروپایی تیم ملی فوتبال ایران در مردادماه، گفت: تلاش‌هایی برای محل اردوی اروپایی تیم ملی انجام شده و به احتمال فراوان این اردو را در کشور مجارستان برگزار خواهیم کرد. همچنین رایزنی‌هایی برای فراهم شدن بازی تدارکاتی انجام دادیم و تنها می‌گویم تیم ملی با تیم‌های باشگاهی دیدار تدارکاتی نخواهد داشت و حریف ملی را برای تیم ایران انتخاب می‌کنیم که احتمالا یک کشور خوب آفریقایی خواهد بود.

آیت‌الهی در پاسخ به این سوال که با توجه به الزام باشگاه‌ها برای برگزاری تمریناتشان در ماه مبارک رمضان در شب، آیا تمرینات تیم ملی را هم پس از افطار برگزار می‌‌کنید و آیا کارلوس کی‌روش با این برنامه مشکلی ندارد، اظهار کرد: تمام برنامه‌های تمرینی تیم ملی در ماه مبارک رمضان که در تهران برگزار می‌شود هم پس از افطار خواهد بود. به هر حال ما در کشورمان شرایطی داریم که می‌بایست تعهدات اخلاقی و الزام‌های آن را رعایت کنیم.

براساس رایزنی‌هایی که فدراسیون با کشورهای مختلف برای مسابقه تدارکاتی انجام داده بازی با تیم ملی تونس جدی‌ترین گزینه برای مسابقه ۲۵ مرداد است. اردوی اروپایی تیم ایران پس از هفته چهارم لیگ برتر از ۱۸ مرداد در اردوی خارج از کشور شرکت کرده و در پایان آن در تاریخ ۲۵ مردادماه هم یک مسابقه تدارکاتی در همان اردو برگزار می‌کند.

۲۵۱ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *