ابتلای محمدرضا حکیمی به کرونا

محمدرضا حکیمی، نویسنده و اندیشمند دینی در پی ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.

به گزارش ممتازنیوز، صفحه‌ای که توسط جمعی از علاقه‌مندان محمدرضا حکیمی مدیریت می‌شود، با اعلام این خبر آورده است: «همراهان گرامی و ارجمند، جناب استاد محمدرضا حکیمی در پی ابتلا به کرونا و ضعف شدید در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفته‌اند.

همه با هم برای سلامتی ایشان دعا کنیم.» 

محمد کلهر، فعال رسانه‌ای نیز در پی این خبر ابتدا نوشت محمدرضا به دلیل دریافت دُز دوم واکسن کرونا دچار ضعف و بی‌حالی شده اما بعد نوشت: «ظاهرا پس از دریافت دُز دوم واکسن، با فردی ناقل دیدار داشته‌اند و مبتلا شده‌اند اما الحمدللّه اکنون حال‌شان مساعد است.»

محمدرضا حکیمی، اندیشمند دینی و نویسنده در ۱۴ فروردین ۱۳۱۴ در مشهد متولد شد. او در سال ۱۳۲۶ وارد حوزه علمیه خراسان شد و تا ۲۰ سال در این حوزه به تحصیل پرداخت. محمدتقی ادیب نیشابوری، شیخ مجتبی قزوینی خراسانی، سیدمحمدهادی میلانی، احمد مدرس یزدی، اسماعیل نجومیان، حاج سیدابوالحسن حافظیان و حاجی‌خان مخیری از مهم‌ترین استادان حکیمی بوده‌اند. از آثار محمدرضا حکیمی می‌توان به «الحیاه»، «خورشید مغرب»، «عقل سرخ»، «عاشورا: مظلومیتی مضاعف»، «شیخ آقا بزرگ تهرانی»، «تفسیر آفتاب»، «فریاد روزها»، «سپیده باوران»، «گزارش (برگرفته از الحیاه)» و … اشاره کرد. 

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *