اتصال ۹۰ درصد روستاهای ۲۰ خانوار گیلان به شبکه ملی اطلاعات

وزیر ارتباطات گفت: ۹۰ درصد روستاهای ۲۰ خانوار گیلان به شبکه ملی اطلاعات متصل‌اند.

اتصال ۹۰ درصد روستاهای ۲۰ خانوار گیلان به شبکه ملی اطلاعات

به گزارش ممتاز نیوز، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اداری ماسال گفت: ۹۰ درصد روستاهای بالای بیست خانوار استان گیلان به شبکه ملی اطلاعات متصل هستند.

وی افزود: یکی از اهدافی که دشمنان با اعمال فشارها و محدودیت‌ها و تحریم‌ها دنبال می‌کنند، ایجاد ناامیدی در میان مردم است.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: اگر چه مشکلات در حوزه‌های مختلف وجود دارد اما نباید همیشه نیمه خالی لیوان را دید و باید نقاط قوت را هم دید.

زارع‌پور گفت: برای نمونه در حوزه توسعه ارتباطات، بیش از ۹۰ درصد روستاهای بالای بیست خانوار استان گیلان تحت پوشش شبکه ارتباطی پایدار و پرسرعت قرار گرفته‌اند اما در جلسات فقط به آن ۱۰ درصد باقی‌مانده اشاره می‌شود.

وی اضافه کرد: بیان دستاوردهای نظام و انقلاب می‌تواند منجر به ایجاد امید و نشاط در میان مردم و به ویژه جوانان شود، وقتی تحت فشار هستیم فراموش می‌کنیم که جوانان با وجود تمام محدودیت‌ها چه دستاورها و موفقیت‌هایی در حوزه‌های مختلف، از هسته‌ای و فضایی گرفته تا پزشکی و نانو و بسیاری از حوزه‌های دیگر، به دست آورده‌اند. بنابراین لازم است به این موفقیت‌ها و دستاوردهای نظام و انقلاب اشاره شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *