اجاره‌بها در تهران پارسال همین موقع

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/نرخ‌های پیشنهادی رهن و اجاره واحدهای مسکونی ستون امروز نبض بازار مربوط به فایل‌هایی است که در مدت زمان مشابه در سال قبل به بازار اجاره عرضه شده است.
به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) در حال حاضر میزان اجاره بهای بعضی از واحدهای مذکور در بازار عرضه فعلی به این شرح است:
یک واحد مسکونی ۵۰ متری در خیابان مجیدیه جنوبی به مبلغ ۴۰ میلیون تومان رهن کامل آماده تحویل به مستاجر است؛ این در حالی است که این واحد سال قبل ۳۵ میلیون تومان ارزش گذاری شده بود.
علاوه براین ۳۰ میلیون تومان ودیعه به همراه یک میلیون تومان اجاره ماهانه، اجاره بهای واحدی ۵۵ متری در خیابان سهروردی جنوبی است اما ۳۰ میلیون تومان ودیعه به اضافه ۲۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه، نرخ اجاره چنین واحدی در سال پیش بود.
همچنین واحدی به متراژ ۵۰ متر مربع با کلیه امکانات با ۴۰ میلیون تومان ودیعه به بازار اجاره در خیابان تهران نو معرفی شده است، اما اجاره بهای این واحد، پارسال ۳۱ میلیون تومان بود.
از طرف دیگر مالکی در خیابان نامجو واحد مسکونی ۵۰ متری خود را با ۱۰ میلیون تومان ودیعه و ۸۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه آماده اجاره عنوان کرده است. اجاره بهای واحد مذکور سال قبل ۸ میلیون تومان ودیعه و ۲۴۰ هزار تومان اجاره ماهانه بوده است.
از سوی دیگر سال پیش یک واحد مسکونی ۷۰ متری در خیابان جنت آباد با شرایط ۲۰ میلیون تومان ودیعه و ۴۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره عرضه شده بود، اما اکنون این رقم پیشنهادی به ۱۰ میلیون تومان ودیعه و یک میلیون تومان اجاره ماهانه تغییر یافته است. در خیابان سعادت آباد هم واحدی به متراژ ۶۰ متر مربع با ودیعه ۱۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی در سال قبل، در حال حاضر به ۱۴ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ