اجرای سیمین غانم با ۷ قطعه تازه در تالار وحدت

۰۷م اسفند ،

موسیقی > کنسرت – ارکستر
سیمین غانم که غالبا کنسرت‌هایش با اقبال عمومی بانوان روبرو می‌شود در روزهای ۹ تا ۱۱ اسفند با هفت قطعه تازه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.

سیمین غانم  همچنین قطعات خاطره برانگیزی چون «مرد من»، «گل گلدون»، «آسمون آبی» و «پرنده» را هم اجرا می‌کند. در این کنسرت سیمین غانم هفت قطعه تازه با شعرهایی از سعدی، حافظ و ملک الشعرای بهار را برای مخاطبانش می‌خواند.

«مرد من»، «گل گلدون»، «آسمون آبی»، «پرنده» و … از جمله آثار قدیمی و خاطره انگیز سیمین غانم است که مانند کنسرت‌های قبلی این خواننده، در این اجرا هم ارائه خواهد شد.

«گلبن عشق»، «پری رو»، «اسرار الهی»، «ساز و نقاره»، «یک نفس با ما نشستی خانه بوی گل گرفت»، «آمد نوبهار» و «می دانه یاری دگوده بود» (قبای گالشی)، نام هفت قطه تازه سیمین غانم می باشند که در کنسرت یاد شده برای مخاطبانش به اجرا می‌گذارد.

نازی بخشایش، آزاده شمس، سارا احمدی و آرمینا جعفری نوازندگانی می باشند که به ترتیب با پیانو، ویولن، دف و درام، سیمین غانم را در این کنسرت همراهی می‌کنند. این کنسرت از سوی بنیاد خیریه فیروزنیا و از نهم اسفند ماه به مدت سه روز از ساعت ۱۵ در تالار وحدت ویژه بانوان برگزار می‌شود.


RSS
منبع:همشهری آنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *