اجرای ۱۵ روزه هنرهای نمایشی در یادواره هنری تجلی بصیرت

۱۳م آذر ،

آثار بخش تئاتر یادواره تجلی بصیرت در قالب بخش‌های صحنه‌ای، نمایشنامه‌خوانی و نمایشنامه‌نویسی و خیابانی خواهد بود که در طول مدت برگزاری این یادواره ۱۵ روز به هنرهای نمایشی اختصاص داده می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین، آثار بخش تئاتر این یادواره در قالب بخش های صحنه ای، نمایشنامه خوانی و نمایشنامه نویسی و خیابانی خواهد بود که در طول مدت برگزاری این یادواره ۱۵ روز به هنرهای نمایشی اختصاص داده می گردد.

این نمایش ها از ۲۰ موضوعی می باشند که در قالب فراخوان در اختیار هنرمندان حوزه تئاتر قرار گرفته است که در بخش های مختلف از سوی هنرمندان به دبیرخانه دومین یادواره هنری بصیرت رسیده است.

لازم به یادآوری است دبیرخانه این یادواره اعلام کرده به منظور معرفی و حمایت از نمایشنامه‌نویسان برگزیده، آثار برتر بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی در قالب کتاب منتشر می‌شود و مراحل بازخوانی تمامی بخش‌ها تا پایان مردادماه سال ۹۱ انجام می‌شود و بازبینی و انتخاب آثار در تمامی بخش‌ها از نیمه دوم مهرماه آغاز و به پذیرفته‌شدگان تمامی بخش‌ها مبلغ پنج تا ده میلیون ریال کمک هزینه اعطا خواهد شد.

گفتنی است، بخش تئاتر دومین یادواره هنری تجلی بصیرت به دبیری ابراهیم گله دارزاده، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی، دی ماه سال جاری برگزار می گردد.

انتهای پیام/۵۲/۵۳


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *