ادعاهای مهندسی شده علیه سپاه محکوم به شکست است

۱۹م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مسئول روابط عمومی کل سپاه در واکنش به ادعاهای مطرح شده پیرامون دخالت سپاه در انتخابات گفت: ادعاهای مهندسی شده پیرامون دخالت سپاه در انتخابات محکوم به شکست است.

به گزارش حوزه دفاعی – امنیتی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی‌کل سپاه طی گفتگویی در واکنش به ادعاهای مطرح شده پیرامون دخالت سپاه و بسیج در انتخابات اظهار داشت: متأسفانه بعضی رسانه‌ها بدون توجه به رسالت حرفه‌ای خود با زیر پاگذاردن اخلاق رسانه‌ای در انتشار یافتن بعضی خبرها که دارای اهمیت و حساسیت نیز هست، به گونه‌ای عمل می‌کنند که برای رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب خوراک فراهم می‌کنند.

وی افزود: امپریالیسم رسانه‌ای و معاندین نظام از فتنه ۸۸ تاکنون با مهندسی یک سلسله ادعاها، تلاش سخیف و نخ نماشده‌ای را برای القای شبهه دخالت سپاه در انتخابات عملیاتی کرده و درپی سوء استفاده از اظهارات منسوب به فرماندهان و مسئولین سپاه و در مجموع مقامات و مدیران نظام می باشند.

سردار شریف تصریح کرد: آخرین‌تلاش آنان که چه بسا رفتار غیرحرفه‌ای بعضی از همکاران رسانه‌ای به آن دامن می‌زند و در صورت عدم هوشمندی و هوشیاری در آینده می‌تواند ابعاد وسیع‌تری پیدا کند ورود به عرصه انتخابات و القای نقش مهندسی شده برای دخالت سپاه است.

وی با اشاره به مصاحبه اخیر حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه با یکی از رسانه‌ها و سوء برداشت از اظهارات ایشان افزود: منظور از عبارت”مهندسی معقول و منطقی در زمینه انتخابات” مهندسی ورود منطقی و معقول برای فعال سازی ظرفیت‌های سپاه در اجرای مأموریت‌ها و مسئولیت های قانونی در حوزه انتخابات بوده و در واقع یک رویکرد داخل سازمانی برای کمک به تأمین امنیت برگزاری انتخابات به شمار می‌رود و دقیقاً در مقابل نقطه القایی دشمن محسوب می‌شود.

مسئول روابط عمومی سپاه با اشاره به اینکه تمامی همت سپاه و بسیج بر آن است که انتخابات در کشور باشکوه و عظمت و با حضور حداکثری ملت ایران و انتخاب اصلح صورت پذیرد، تصریح کرد: سپاه شفاف‌سازی و ارائه معیارها و شاخص‌های کاندیدای اصلح در عرصه انتخابات را همواره به مثابه یک رسالت انقلابی و وظیفه شرعی دنبال کرده است و صرف نظر از هرگونه و وابستگی‌های جناحی، گزینه انتخابی مردم را مورد احترام و حمایت قرار می‌دهد.

سردار شریف در پایان با تاکید براینکه این سناریو به مانند قبل با بی‌اعتنایی مردم بصیر و بیدار محکوم به شکست خواهد بود، خاطرنشان کرد: از جامعه رسانه‌ای کشور انتظار است از اقداماتی که ممکن است به پرکردن جدول دشمن کمک کند پرهیز کرده و حفظ مصالح و منافع ملی را در رفتار حرفه‌ای خود بروز دهند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ