ادعای جنجالی مورینیو در مورد مراسم گالا

۲۹م اسفند ،

966977-15839691-640-360.jpg

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در اظهارنظری جنجالی مدعی شد در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان تقلب صورت گرفته است.

به گزراش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید در گفت‌وگو با روزنامه گاردین چاپ انگلیس گفت: من در انتخاب بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۲ شرکت نکردم و از این بابت پشیمان نیستم. چندین تن از مربیان پس از این انتخابات به من گفتند که ما به تو (ژوزه مورینیو) رای داده‌ایم، اما فیفا رای آنها را به نام شخص دیگری لحاظ کرد.

به گزارش ایسنا، سرمربی رئال مادرید در حالی این اظهارات را مطرح کرده که فیفا یک روز بعد از انتخاب مسی و دل‌بوسکه، ریز آرای تمام اشخاص شرکت کننده را در یک فایل منتشر کرد.

جایزه بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۲ در حالی به ویسنته دل‌بوسکه اهدا شد که ژوزه مورینیو در این مراسم به بهانه بازی‌های فشرده رئال مادرید شرکت نکرد، اما مارکا عکس‌هایی را منتشر کرد که در همان روز مراسم گالا، مورینیو تمرین تیم پسرش را از نزدیک دید.

فیفا در واکنش به اتهامات ژوزه مورینیو گفت: لیست تمامی انتخابات سرمربیان تیم‌های مختلف به صورت دقیق انتشار یافته است و هیچ گونه تقلبی در آن صورت نگرفته است.

جایزه بهترین مربی جهان هر ساله با انتخاب سرمربیان، کاپیتان‌های تیم‌های مختلف و روزنامه‌نگاران به بهترین مربی جهان اهدا می‌شود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ