ارائه بن‌های ۵۰ هزار تومانی به معتادان در آستانه درمان

دیلمی‌زاده خاطرنشان کرد: افراد معتاد هنگام درمان می‌توانند با دریافت بن‌های ۵۰ هزار تومانی از جمعیت تولد دوباره، این بن‌ها را به مراکز طرف قرارداد پرداخت کند و در این خصوص دیگر هزینه‌ایی جهت درمان نمی‌پردازند.

فارس: مدیر جمعیت خیریه تولد دوباره از پرداخت بن ‌های ۵۰ هزار تومانی به معتادان در حال درمان خبر داد و گفت: این بن‌ها به جای پول به مراکز درمانی (کمپ‌) معتادان پرداخت می‌شود.

عباس دیلمی‌زاده با اشاره به راه‌اندازی مراکز ‌ TC (درمان مدار) در  سطح کشور اظهار داشت: با همکاری  شهرداری‌ها و همچنین سازمان بهزیستی به زودی مراکز متعددی در سطح کشور و در استان‌های مختلف راه‌اندازی می‌شود.

وی به حمایت‌های جمعیت تولد دوباره از معتادان در حال درمان اشاره کرد و گفت: این جمعیت بنا دارد بن‌های مبلغ ۵۰ هزار تومانی را جهت کمک به معتادان بهبود‌یافته پرداخت کند.

دیلمی‌زاده خاطرنشان کرد: افراد معتاد هنگام درمان می‌توانند با دریافت بن‌های ۵۰ هزار تومانی از جمعیت تولد دوباره، این بن‌ها را به مراکز طرف قرارداد پرداخت کند و در این خصوص دیگر هزینه‌ایی  جهت درمان نمی‌پردازند.

مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره ادامه داد: یکی از مشکلات معتادان بهبود‌ یافته عدم حمایت از این افراد پس از درمان است چرا که این افراد پس از درمان نیازمند به حمایت‌های مختلفی در بخش‌های اقتصادی، معیشتی و اجتماعی هستند.

دیلمی‌زاده ادامه داد: به زودی مرکز TC ویژه زنان معتاد در کرج افتتاح خواهد شد و بنا داریم به تدریج این مراکز را در سطح تهران افزایش دهیم.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ