ارائه خدمات درمانی رایگان به محرومان با ۲۰ میلیارد تومان

فروردین  ۱۴۰۲
ممتاز نیوز : رئیس بسیج جامعه پزشکی گفت: مجموع خدماتی که در سال قبل توسط بسیج جامعه پزشکی انجام شد بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان بود ‏که پزشکان بسیجی داوطلب این ‏خدمات را به مردم محروم ارائه دادند.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از فارس ؛ محمد رئیس‌زاده در مراسم افتتاحیه بیمارستان ‏صحرایی شهید دکتر محمد عبدالحسینی طی سخنرانی خود گفت: بسیج جامعه پزشکی با توجه به نقش مهمی که در ارائه خدمات ‏درمانی دارد، جمعیت‌گیری در جامعه پزشکی پر شور‌تر از زمان دفاع مقدس است. به طوری‌که ۷۵ درصد پزشکان برای خدمت ‏رسانی در داخل و خارج از کشور اعلام آمادگی کردند‏.

وی افزود: موارد بسیاری از جامعه پزشکی برای اولین بار به مناطق محروم اعزام شدند، که پس از آن خودشان برای حضور در ‏بیمارستان‌های بعدی اعلام آمادگی کردند‏.‏

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه تا پایان امسال ۷۰ بیمارستان صحرایی در کل کشور توسط بسیج جامعه ‏پزشکی برپا خواهد شد، ادامه داد: تا پایان امسال۷۰ تیم تک تخصصی در قالب ۶۴۰۰ تیم درمانی به مناطق محروم اعزام خواهند ‏شد‏.

وی تصریح کرد: مجموع خدماتی که در سال قبل توسط بسیج جامعه پزشکی انجام شد بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان بود که پزشکان ‏بسیجی داوطلب این خدمات را به مردم محروم ارائه دادند.

وی با اشاره به اینکه حاشیه کلانشهر‌ها از نظر عدم رسیدگی بهداشتی و نبود مراکز درمانی موضوع اجتماعی بسیار مهمی است، ‏گفت: از این لحاظ باید مناطق محروم تقویت شوند‏.‏ماندگاری در اصول و عمل به آن جزء رازهای اساسی نظام است که یکی از آن اصول خدمت به مردم مناطق محروم است.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *